Revolver Gaming tintide koondamisega tegeleb United Remote


Veidi rohkem kui kuu aega pärast sisu levitamise kokkuleppe sõlmimist White Hat Gamingu ja Suurbritannia veebikasiinomängude stuudio Revolver Gaming naasis nüüd teatama samasuguse kokkuleppe allkirjastamisest uue iGaming tarkvaraagregaatori United Remote abil.

Londoni peakontor kasutas ametlikku pressiteadet, selgitades, et liit hõlmab kogu oma 13 mobiilisõbraliku mängu integreeritud komplekti integreerimist Malta litsentseeritud liitplatvormile United Remote’ist. Selles täpsustati, et need hõlmavad nii viiest rullist koosnevaid GoodFishes ja Multiplier Mani pealkirju kui ka kosmoseteemalist Space Tradersi videopilu.

Jätkuv koostöö:

Revolver Gaming teatas, et lisaks sellele on lepingus kavas näha ka kõiki selle tulevasi väljalaseid, näiteks hiljuti käivitatud Draakoni keerutused video pesa teisaldatud Ühendatud pult et võimaldada veebikasiinode operaatoritel kogu maailmas suurendada juurdepääsu „hulgaliselt mänge ja taustavahendeid. ”

Lisatud assotsiatsioonid:

Ryan Lazarus, Revolver Gamingu tegevjuht, kasutas pressiteadet, kuulutades, et tema firma „on olnud kõvasti tööd”Alates aasta algusest sarnaste ametiühingute tindiga tindiga Oryxi mängimine, Videoslots Limited ja Sinise ookeani mängimine ja on nüüd teinud koostööd iGamingi ettevõttega, mis tegeleb samamoodi toetades oma teenust.

Loe Laatsaruse avaldust …

„Oleme oma tegevuse laiendamise nimel tööd teinud. Töö United Remote’iga on meie jaoks fantastiline võimalus ja olen põnevil, et meie mängud on nüüd selle platvormil saadaval. ”

Kasvav mõju:

Omalt poolt ja Jeremy Fall, United Remote’i tegevjuht teatas, et tema firmast saabüha nähtavam jõuna, millega tuleb arvestadaIGamingi tööstuses pärast „intensiivne ümberkorraldamine”Mis on kohandanud varem allkirjastatud lepinguid,suured investeeringud tehnoloogiasseJa parem keskendumine „kliendikaitse. ”

Kukkumisavaldus loetud …

„United Remote’i eetos on tihedalt seotud kaasaegne, teedrajav ja uuenduslik vaim Revolver Gamingul, mis teeb selle uue lipsu eriti meeldivaks. Pakume oma partneritele väga tõhusaid ja arusaadavaid lahendusi, nii et Revolver Gaming portfelli sisenemine seda võimaldab laiendage oma pakkumist veelgi kvaliteetsemate mängudega mis on pilkupüüdev, ahvatlev ja köitev. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga