Resorts World Catskillsile tuleb sularahata mäng


Briti loterii- ja mänguautomaatide uuendaja International Game Technology (IGT) teatas, et kavatseb pakkuda New Yorgi hiljuti taasavatud Resorts World Catskillsit oma kuurordita Resort Walleti lahendusega.

New Yorgi börsil noteeritud ettevõte teatas ametliku teisipäevase pressiteate vahendusel, et avanss on selle IGT Advantage’i innovatsiooni moodul ja see võimaldab 332-toalises kasiino patroonidel, mis kuuluvad Genting Malaysia Berhadi tütarettevõttele, oma lojaalsusele vahendeid laadida. kaartidega, et nautida ‘kontaktivaba, turvalist ja vaevatu sularahavaba mängukogemust’.

Mitu eelist:

Ryan Reddy, Ülemaailmsete süsteemide ja maksetoodete asepresident IGT, kasutas selle üksikasjalikumaks pressiteadet Kuurordid World Catskills külalised saavad peagi oma kaarte turvaliselt laadida mis tahes pesa või kasiino kassast, enne kui saavad nautida rajatise 65 000 ruutjalga mängupõrandat. Ta väitis, et sularahata ettemaks on lisaks sellele näha mängijatekasu sularahakäitluse minimeerimise ohutusest ja rahaliste vahendite igal ajal kasutamisest“võimaldades samal ajal Sullivani maakonna vara suurendada oma”likviidsus, ohutus ja kasutegur. ”

Lugege Reddy avaldust …

„Meie Resort Walleti lahendus annab Resorts World Catskillidele varajase kasutuselevõtja eelis kasiinode seas aastal New Yorgi osariigis sularahata mängimine oma vara juures. Kuna Resorts World Catskills töötab meie uusima versiooniga IGT eelis kasiino haldamissüsteem, kiire ja lihtne kauginstallimine võimaldab kasiinol kasutada suuremat likviidsust, efektiivsust, mängijate mugavust ja turvalisust, mis on võimalik ainult sularahata mängimise korral. ”

Mängija kaitse:

Omalt poolt ja Ameerika Ühendriikide idaosa president Bob DeSalvio Genting Malaisia ​​Berhad, hääldas, et Kuurordi rahakott lahendus on lisaks sellelejulgustada sotsiaalset distantseerumistminimeerides kioskijärjekorrad, vähendades samal ajal masina hoolduskulusid ja sularaha käitlemise vigu.

DeSalvio avaldus kõlas…

„Tänased kasiinokülalised otsivad ainulaadset kombinatsiooni mängupõnevusest, luksusest, mugavusest ja ohutusest. IGT Resort Walleti lahendus aitab tagada, et Resorts World Catskills täidab oma kaubamärgilubaduse kõiki aspekte. IGT’s Resort Walleti sularahata mängude lahendus positsioneerib Resorts World Catskillsi sellisena uuenduslik tehnoloogia juht ja hoia ohutus meie tegevuses esirinnas. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga