Resorts World Catskills võtab vastu Genting Malaysia Berhadi päästerõnga


Väidetavalt ei ole Aasia kasiinooperaatori Genting Malaysia Berhadi vähemusaktsionärid tõenäoliselt rahul ettevõtte hiljutise otsusega pumbata veel 150 miljonit dollarit kahjumit teenivale Empire Resorts Incorporated alluvale.

GGRAsia aruande kohaselt on see rahvusvahelise maakleri Nomura Securities Company Limited arvamus pärast seda, kui Malaisia ​​firma paljastas reedel New Yorgi osariigi raskustes asuva Resorts World Catskillsi vara taga oleva üksuse jaoks olulise rahasüsti.

Pakkumise slip:

GGRAsia teatas sellest Genting Malaisia ​​Berhad kulutatud umbes 128,6 miljonit dollarit täielikult omandada Empire Resorts Incorporated kümmekond kuud tagasi ja kukkus seejärel ümber, püüdes ümber tõusta 465 miljonit dollarit pikaajalise võlakirja pakkumise kaudu. Allikas täpsustas, et sellele järgnes ettevõtte 332-toaline New Yorgi kinnisvara, mis kogus esimese kvartali kahjumit umbes 53 miljonit dollarit enne, kui selle eest täielikult lukustati 25-nädalane periood koronaviiruse pandeemia tõttu.

Liitlaste antagonism:

Nomura Securities Company Limited analüütikud Alpa Aggarwal ja Tushar Mohata teatas, et Malaisia ​​Gentingi investorid Berhad ‘olid tõenäoliselt õnnetudSelle uusima toetusega, nagu see onaktsionäride hääletust ei toimu’. Veel selgitas paar, et Kuala Lumperi börsil noteeritud operaatori aktsia hind langes eelmise aasta augustis umbes 12% vahetult pärast seda, kui ta näitas oma kavatsust osta Empire Resorts Incorporated, mis on pärast vara avamist pidanud 1 miljardi dollari suurust Resorts World Catskillsi. 2018. aasta veebruaris.

Kuuldavasti luges Aggarwali ja Mohata ühisavaldust…

“Empire Resorts Incorporated ja Resorts World Catskills tõenäoliselt jäävad kahjumisse lähitulevikus kuna operatsioonid vaevlesid juba enne koroonaviiruse põhjustatud nõudluse kokkuvarisemist. “

Ajutine armuandmine:

Nomura Securities Company Limited analüüsi kohaselt teatati ka, et Genting Malaysia Berhadil on nüüd keelatud lubadamuud olulised seotud osapoolte tehingud’Terveks aastaks aktsionäride hääletust käivitamata.

Aggarwali ja Mohata avalduses oli väidetavalt …

“Oleme negatiivselt üllatunud, et Malaisia ​​meelitamine Berhadi toetusest ei olnud piisav Empire Resorts Incorporatedi rahastamise tagamiseks. Nüüd, kui Resorts World Genting jälle tulu teenib, tunneme on hädavajalik, et Empire Resorts Incorporated tagaks peagi atraktiivsete intressimääradega rahastamise kui see peaks muutuma kasumlikuks, et Genting Malaysia Berhad ei peaks enam rekapitaliseerima. “


malaisiagenteerimine malaisia ​​berhadnomura väärtpaberite aktsiaselts piiratudempire kuurordid ühendatud kuurordid maailma kassiosadkoronaviiruspa aggarwaltushar mohataLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga