Relax tutvustab sisu Max meelelahutusega


Lisaks oma kiiresti kasvavale kliendibaasile on Relax Gaming teinud koostööd veebikasiinode operaatori Max Entertainmentiga.

Värskelt tindiga trükitud tehinguga hakatakse B2B iGamingi pakkujat ja koondaja uuenduslikku sisu tutvustama kogu Maltas asuva ettevõtte stabiilse online-kasiinobrändide turul.

Mängijate lemmikud Relax Gamingu omanimelisest mänguautomaatide portfellist, sealhulgas Snake Arena ja Money Train koos laiendatud esmaklassilise koondatud sisuga raamatukoguga, loodetakse peatselt üles tulla ka tulijate nelja veebikasiinos; GGBet, VulkanBet, GoSlotty ja lipulaev, Mängupesa Vegas, koju “ülelaaditud võidud”Ja põnev kassapõhised turniirid.

Eeldatav kasu:

Kommenteerides tehingut, kasiino ja Max Entertainment tootejuht, Ion Minca, ütles…

„Relax Gamingu mitmekesine portfell pakub igale mängijale midagi, nii et loodame, et see partnerlus pakub tohutu kasu klientide omandamise ja hoidmise osas.

Pakutav tõrgeteta integreerimine ja paindlikkus võimaldab ka meil seda teha kohandada sisu mida iga bränd pakub ja tähtsustage mänge, mis kajastavad meie sihtrühmi. ”

Kui lisate Relaxi ulatuslikule turustusvõrgule veel ühe veebikasiino platvormi, loob viimane tehing veelgi auhinnatud portfelli kui „peab olema”Pärast äritegevust kogu maailmas, pärast seda, kui on viimase paari kuu jooksul tindiga kirjutanud hulga sarnaseid lepinguid peamiste rahvusvaheliste operaatoritega.

Ettevõtte tootevalik on samuti märkimisväärselt laienenud ja nüüd pakutakse kvaliteetseid tiitleid juhtivatelt stuudiotelt, näiteks 4ThePlayer, ReelPlay ja Rootsi mängufirmalt Fantasma Games.

Portfelli kaebus:

Relax Gamingi kaubandusjuht Daniel Eskola, kommenteeris ka paljutõotavat uut partnerlust ametlikus pressiteates, märkides …

„Meie partnerlus Max Entertainmentiga näitab meie portfelli veetlust operaatorite seas, kes on julgen asju teisiti teha ja looge oma mängijatele ainulaadne igaming-kogemus.

“Oleme põnevil, et ühendame jõud selle põneva kaubamärgiga ja loodame pakkuda oma kasiinodele laia valikut kvaliteetseid mänge ja lokaliseeritud kolmandate osapoolte sisu, mis on tõestanud meie partnerite kasvu.”

Genesis Gaming’i sidumine:

Kaasa arvatud hiljutistesse kõrgetasemeliste tehingute hulka, sõlmis Relax Taiwani veebikasiino mängude arendaja Genesis Gaminguga lepingu Powered by partnerlusleping, et käivitada viimase kaubamärgi Radi8 kaudu kvaliteetsete mängude kollektsioon.

Lepingust tulenevalt pääseb Relax juurde sellistele tiitlitele nagu Jungle Jam, Dragon Blast, Crystal Crater ja Tiki Towers, aga ka Radi8 kasvavas portfelli kuuluvate mängijate lemmikute hulka mobiilile optimeeritud mängud.

Genesis Gamingu kommertsdirektor, Marc Burroughes, ütles ametlikus pressiteates …

„Radi8 mängud, mis on loodud mobiilside jaoks optimeerimiseks, sisaldavad uuenduslikku mängusisene lojaalsuse boonussüsteem mis pikendab mängimist ja suurendab mängija eluea väärtust. Eeldame, et meie portfell toimib Relaxi platvormi kasutavate operaatorite osas väga hästi. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga