Relax stuudio partneritega liitub Tom Horn


B2B iGamingi pakkuja ja koondaja Relax Gaming on sõlminud uue Powered By Relaxi partnerluse Maltal asuva omikanalitarkvara tarnija Tom Horn Gamingiga.

Tehing teeb kasiinotarkvara tarnija ainulaadse sisu kättesaadavaks partnerlusprogrammi kaudu, mis hõlmab juhtivaid ettevõtteid, näiteks mobiilse esimese platvormi Gaming Realms, Tšehhi Vabariigis asuvat mänguautomaati ja mängude arendajat Apollo Games, Austraalia mängude arendajat ReelPlay, EveryMatrixi kaubamärki Spearhead Studios ja paljusid teised.

Kaasas integreeritav sisu on populaarsed tiitlid, sealhulgas Wolf Sierra, Gold X ja Sweet Crush. Kõik need koos paljude teiste fännide lemmikutega on saadaval Relax Gamingu laiemas operaatoribrändide võrgus.

Strateegiline partnerlus:

“See aasta saab olema meie jaoks veelgi olulisem kui eelmisel aastal, kuna me jätkame oma globaalse kohaloleku edendamist selliste strateegiliste partnerluste kaudu,” ütles Tom Horn Gamingu tegevjuht Ondrej Lapides.

“Lõõgastuge võrgu- ja probleemivabad ärimeetodid on need, mis meid algselt ettevõtte juurde meelitasid, olles juba oma teadmised tõestanud; oleme kindlad, et oleme selles programmis õige valiku teinud. “

Nagu mainitud, liitub uus lisand muljetavaldava stabiilsusega valitud kolmandate osapoolte stuudiotest, mis saavad jätkuvalt kasu St Juliani peakontoris asuva agregaatori tasakaalustamatust tehnilisest ja turule jõudmise võimekusest. Kuna Tom Horn Gamingu portfell on kureeritud nii, et see sobiks paljude rahvusvaheliste turgude mängijatega, näib uus ettevõtmine ideaalselt sobivat Relaxile ja selle motiveeritud laienemisplaanidele aastaks 2021.

Kvaliteetne sisu:

Relax Gamingu tootejuht Simon Hammon kommenteeris uut sidumist ka ettevõtte meediaväljaandes …

„Meie püüdlus turu kasvu poole jätkub selle viimase partnerlusega kiiresti.

“Uued nimed, mis see meie operaatoritele toob, on tuntud oma kvaliteedi ja originaalsuse poolest, järgides meie enda kõrgeid sisu edastamise standardeid ja näidates olemasolevate partnerlusprogrammide atraktiivsust. Ootame koostööd Tom Horn Gamingiga ja suurema väärtusliku sisu turule toomist. “

Relax Gaming sõlmis hiljuti sisutarnelepingu uue online-kasiino kaubamärgi SuperSeveniga, tehes oma mitmekesise varalise sisu valiku, sealhulgas 2019. aasta hiti tegevusterohke järgu, Raharong 2ja muud populaarsed hitid Temple Tumble ja Snake Arena, mis on saadaval äsja asutatud kaubamärgile Londoni peakontoriga mänguoperaatorilt Bet Seven Online.

Mänguarendaja käivitas hiljuti ka oma viimase veebipesa Multiplier Odyssey, mis viib mängijad nii suurte võitude kui galaktikavahelise lahinguvälja juurde. 50 000x nende panus!