Relax Gaming vabastab Rooma-teemalise pesa


Kuumalt viimase partnerluslepingu kontseptsioon ning igapäevane koondaja ja sisutarnija Relax Gaming võitleb nüüd mängijate kõrval oma uhiuues väljaandes Marching Legions.

5-rulline, 3-realine, iidne Rooma-teemaline pesa on täis funktsioone, mis parandavad mängu, sealhulgas Nuud, Märtsis Respinsja Lisakinnitused, samuti maksimaalse võidu potentsiaal kuni 10 000-kordne panus.

Selle mänguautomaadi võiduvõimalus on kindel, et see hõlmab paljusid mängijaid. ”

Leegionäride marssimine:

Mängu ajal, kui ilmub täis virna mõõga kandvaid leegionäre ja see viib mängu üle kogu mänguvõrgu, käivitavad nad Respins’i.

Kui Respini funktsiooni ajal maandub väike täis koomiksimaitsega tegelasi veel üks täiskompleks, muutub see a-ks Märtsikuine pinu, jätkates külgneva rulliga, kuni kilpi kaitsevad väed marsivad ekraanilt otse eemale.

Kollektsiooni arvesti:

Iga kord, kui virn rullidelt maha marsib, on Extra keerutuste kogumõõtja, mis asuvad võre vasakus ülanurgas, on osaliselt täidetud. Kui kõik viis leegionäride korstnat on kokku loetud ja meeter täidetud, avatakse uus keerutuste voor uus territoorium.

See on koht, kus mängijad koguvad sarvesümboleid, et jätkata marssi üle rindejoone uute leegionäride lainete ja lisakeerdudega.

Nihuta funktsioon aitab mängijatel ehitada terve stäki, kui kaks või enam osalise leegionäri maatükki maabub, kuna on tõenäoline, et nad on juhuslikult nügitud et siis saada täielikult virnastatud ja käivitab boonusvooru.

Mitmekesine joonistamine:

Relax Gaming tootejuht Simon Hammon, kasutas uue väljaande kommentaariks ametlikku pressiteadet, märkides …

„Legioonide marssimine on meie tooteportfelli julge ja uus lisand, mis ühendab põnevaid funktsioone lõbusate graafikute ja animatsioonidega, et teha kõikehaaravat põnevat mängu.

“Selle mänguautomaadi võiduvõimalus on kindel, et see võib leida palju erinevaid mängija tüüpe, kuna nad koondavad vägesid suurte võitude ja rahuldustpakkuvate teenimisvõimaluste otsinguil.”

Leegionide marssimine on RTP 98,12 protsenti, pakkudes kõrge volatiilsus mängukogemus ja tohutu väljamaksevõimalus.

Võrgu laiendamine:

Nagu mainitud, laiendas St Juliani juhitud teenusepakkuja hiljuti oma jaotusvõrku pärast sisestusintegratsiooni sõlmimist koondamisplatvormiga WeAreCasino.

Lepingust tulenevalt pääseb Portugali veebikasiinode hasartmänguettevõtte kasvavale B2B platvormile juurdepääs Relaxi enda omanduses olevatele mängudele, nagu hiljuti avaldatud hitt Hellcatraz, koos paljude arendajatega kolmandate osapoolte partnermängud, esmaklassilise sisuga juhtivatelt stuudiotelt, näiteks 4ThePlayer, Kalamba Games ja Rootsi mängufirma Fantasma Games.

Arendaja tähistas oma 10. aastapäev sel aastal ning on viimase paari kuu jooksul sõlminud mitu kõrgetasemelist tehingut juhtivate veebikasiinodega, pakkudes neile ühe integratsiooniprotsessi kaudu oma 1000-pluss portfelli ja kolmandate osapoolte stuudiomänge.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga