Relax Gaming teeb koostööd Itaalia stuudioga


Pärast aasta algust oma esimese 2021. aasta pealkirjaga on Relax Gaming sõlminud Itaalia stuudioga Gamshy Powered By Relaxi lepingu, mis näeb ette arendaja uuenduslike videopesade pakkumise integreerimise.

Roomas asuv ettevõte, mis vastutab selliste uuenduslike mängude eest nagu Tubularium ja Toon politseisse liitub kellega kes on Powered by Relax partnerid nagu Gaming Realms, Quickspin, BTG (Big Time Gaming) ja teised.

Vastastikku kasulik partnerlus:

Gamshy müügijuht kommenteerib sidumist, Giorgio Mikas, ütles: „See tehing on meie mõlema jaoks suurepärane samm. Püüame alati oma mängude ulatust laiendada ja Relax aitab meil teha just seda ja muudki.

“Nende paindlikkus, kiirus ja avatus koostööle on need, mis köitsid meie tähelepanu ja mis on omadused, mis kahtlemata näevad sellest partnerlusest kasu mõlemale meie ettevõttele.”

Uuenduslik pakkumine:

Gamshy kasvab stabiilselt HTML5 omnichannel, 2D ja 3D mängud pakuvad kaasaegset mängukogemust ja on loodud „kaasaegsele demograafiale”, kusjuures 93 protsenti mängijatest kogevad oma videopilte mobiilseadmete kaudu, seisab pressiteates.

Partnerlusleping laiendab Relaxi klientidele pakutavate kvaliteetsete mängude laia valikut, kusjuures Eestis asuva B2B iGamingi pakkuja ja koondaja lisas 13 valdkonna juhtiva tarnija tipptiitleid oma Powered By Relaxi turustusprogrammi kaudu kogu 2020. aasta jooksul.

Jaotusvõime:

Samuti kommenteerib koostööd Relax Gaming kasiinotoodete direktor, Shelley Hannah, lisatud …

“Kuidas Gamshy nende pardale saada piiritõukemängud lisab meie vöörile veel ühe stringi ja pakub klientidele veel rohkem sisulist mitmekesisust.

“Meil on tõeliselt hea meel tuua nad meie platvormile ja pakkuda levitatavust, mis mitte ainult ei tõsta nende profiili tippklassi operaatorite seas, vaid aitab ka nende ärieesmärke saavutada.”

Pesa langus:

Relax langetas hiljuti oma uue aasta esimese tiitli koos sellega Kluster Krystals Megaclusters esimene ära kasutada Suur aja mängiminekaubamärgiga mehaanik. The suur volatiilsus videopesa sisaldab palju funktsioone, sealhulgas laviinid pluss sümboliuuendused, kordistid, kolm minifunktsiooni ja tasuta keerutused.

Soome tarnija pakub nüüd oma muljetavaldavat nimekirja partneritest üle 1500 online-kasiinomängud, sealhulgas pealkirjastatud asutusesisesed stuudiod, samuti muljetavaldav sisukogum, mis on ühendatud partnerlusprogrammide Powered By Relax ja Silver Bullet kaudu.