Relax Gaming suurendab Ühendkuningriigi kohalolekut


Strateegilise sammuna, mis veelgi suurendab tema kohalolekut Ühendkuningriigis, on B2B iGamingi pakkuja ja koondaja Relax Gaming kokku leppinud Paddy Poweri ja Betfairiga sisu integreerimise lepingu.

Lepingu tingimuste kohaselt on kaks juhtivat Flutter Entertainment plc kaubamärgid on lisaks oma platvormipartnerite integreeritud portfellidele saanud juurdepääsu tarnijate kolmandate osapoolte Silver Bullet ja Powered By stuudiotele, nagu Kalamba Games, 4ThePlayer ja Big Time Gaming (BTG), laiemale sisule.

Samuti on saadaval Relax Gamingu siseportfell, sealhulgas populaarsed pealkirjad nagu Snake Arena, Money Train, Tumble seeria ja Money Train 2 – rekordiline hitt, mis käivitati 2. septembril, tarnijate uute väljaannetega, mis peaksid ilmuma lähinädalatel.

Strateegiline väärtus:

Ettevõtte pressiteates Relax Gamingu kaubandusdirektor, Daniel Eskola, kommenteeris hiljutist kokkulepet, öeldes …

„Selle tehingu strateegiline väärtus meie turu hõlvamise suurendamiseks Ühendkuningriigis on ületamatu ja rõhutab meie pakkumise huvi selle tööstuse suurimate kaubamärkide seas.

“Arvestades Ühendkuningriigi juhtivat positsiooni globaalsel areenil, loodame partnerlust on hüppelauana edasiseks kasvuks kogu Euroopas ja suurendage Relax Gamingu bränditeadlikkust paljude uute vaatajaskondadega. “

Partnerlus Iirimaa peakontoriga kihlvedude valdusettevõtte kaubamärkidega, mis mõlemad on Ühendkuningriigi hasartmängusektori liidrid, on Relaxi laienemisstrateegias oluline verstapost, suurendades samal ajal märkimisväärselt ettevõtte osa Euroopa larget turul.

Ülemineku suurendamine:

Samuti kommenteerib tehingut Paddy Power Betfairi mängudirektor, Ian Gallagher ütles …

„Paddy Power Betfair on uhke, et on eksklusiivse online kasiinomängude valikuga teed juhtimas.

“Püüame luua mängijatele maailmatasemel mängukogemuse ja on oluline, et jätkaksime parimate mängustuudiote otsimist, et parandada oma pidevalt kasvavaid mängupakkumisi.

“Oleme põnevil oma uue partnerluse üle Relax Gamingiga ja kaasame pidevalt rohkem ja rohkem nende mänge nii Betfairi kui ka Paddy Poweri mängijate portfelli.”

Kasvav partnerportfell:

Malta firma tegi hiljuti koostööd Briti online-kasiinoettevõttega 32Red, a Hõimurühm tütarettevõte, kellel on litsents Gibraltaril ja kelle mänge pakuvad juhtivad arendajad nagu Microgaming, NetEnt ja Rabcat.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga