Relax Gaming laiendab GVC kaudu globaalset kohalolekut


Relax Gaming on oma ülemaailmse kohaloleku oluliseks suurendamiseks ühendanud jõud Briti spordiennustuste ja hasartmänguettevõttega GVC Holdings.

Kokkuleppe alusel saavad Mani saare peakontori juhtiv mänguoperaatorid juurdepääsu Relaxi varaliste mänguautomaatide pealkirjadele, sealhulgas populaarsetele mängudele, nagu näiteks asteekide teemalised Templi trummeldamine, Raharong ja Snake Arena. Samuti on tehingu osaks tarnija premium-pealkirjade valik oma ulatuslikust koondatud raamatukogust kolmanda osapoole sisu.

Jätkub laienemine:

Relax Gaming-i kaubandusjuht Daniel Eskola, kommenteeris sisutehing ametlikus pressiteates, öeldes:

„GVC on hasartmängutööstuses üks enim lugupeetud nimesid, kellel on selles valdkonnas aastane kogemus, ja meil on hea meel, et allkirjastasime lepingu oma populaarse sisu pakkumiseks oma veebibrändidele.

“See on olnud Relax Gamingu jaoks uskumatult hõivatud aasta, kui jätkame oma juhtivate operaatoritega oma võrgu laiendamist ja loodame selle põneva uue partnerluse kaudu pakkuda oma mänge veelgi laiemale publikule.”

GVC omab litsentse enam kui 20 jurisdiktsioonis ja haldab mõnda selle valdkonna juhtivat veebibrändi, sealhulgas Korall, peolaud, Ladbrokes, Sportingbetja bwin. Lisaks GVC tarbijatele suunatud brändidele “pakutakse teenusepakkuja ja koondaja sisu ka grupi ettevõtetevahelistele teenustele, mida pakutakse erinevatele maailma hasartmängude operaatoritele.

Esimeste seas:

Riiklik loterii Taanis ja osa Maailma loteriide ühing (WLA), on Danske Spil väidetavalt üks esimesi operaatoreid, kes pääseb Relaxi omanduslikule ja koondatud sisule juurde, suurendades oma kohalolekut Taani turul.

GVC Holdings äridirektor, Pariisi anatoliit, lisatud…

„GVC-s on meie eesmärk pakkuda oma klientidele kõige kaasaegset ja uuenduslikku sisu ning pakkuda selle valdkonna peamisi mängukogemusi.

“Meil on väga hea meel, et oleme ühendanud jõud Relax Gaminguga ja me teame, et selle mängud on meie mängijatega tohutu hitt ja fantastiline täiendus meie turu juhtivast portfellist.”

GVC rahvusvaheline turustusvõimalus võimaldab Relaxil suurendada oma globaalset haaret ja säilitada oma äriedu.

Verstapostiaasta:

Relax tähistas oma 10. aastapäev sel aastal ja on viimase paari kuu jooksul sõlminud mitu kõrgetasemelist tehingut juhtivate veebikasiinodega.

Ettevõttel on kasvanud viis asukohta, sealhulgas Malta peakorter, Eesti, Soome, Serbia ja Rootsi, samas kui tema partneritel on juurdepääs raamatukogule rohkem kui 1000 kasiinomängu mis koosneb valitud grupi kvaliteetsest koondatud sisust Hõbe kuul ja Powered by stuudiod, nagu Kalamba Games, STHLMGAMING ja up-and-comer 4ThePlayer.com, aga ka High 5 Games, Big Time Gaming ja Quickspin.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga