Relax Gaming kuulutas välja uue Mega Flip slotimängu


iGamingi koondaja ja hasartmängusisu tarnija Relax Gaming on välja kuulutanud uue veebimängu Mega Flip. Mäng toob ellu retro sümbolid, pakkudes 18 sõltumatut plaati, mis on jaotatud kuue kolonni vahel ning mille maksimaalne väljamakse on 5493x. Mängijad leiavad, et keerutades võivad kordistajad ja mänguasjad hüpata, luues rullidele veelgi rohkem tegevust.

Mängu omadused:

Üks funktsiooni Relax Gaming on Respins, kus mängijad saavad võidukombinatsiooni korral Respini tule sisse lülitada. Vasakpoolseid jätkub seni, kuni viimane võidetud sümbol maandub rullidele. Kui rullid on täis võidusümboleid, lisatakse repliini lõpuks ülaosale kordaja ja see muudab suured võidud veelgi suuremateks väljamakseteks.

Veebipõhine slotimäng sisaldab ka täiendavat keerutusvooru, mis toob tantsupõrandale veelgi põnevust. See on koht, kus kolm teemandi sümbolit Rullidele maandudes libistatakse rullimisala ümber, et aidata luua veelgi suuremat võidupotentsiaali. See voor annab auhinna ka igale võidukombinaadile.

Iga kord, kui maandub täisveerg võitnud ikoone, a lisatakse suurem kordaja. Kordajate arv suureneb iga kord, kui ilmub kolm või enam teemanti, mis loob välja auhinnatud auhinnad.

Arendaja sõnul…

CPO Simon Hammon kommenteeris uut mängu, öeldes: “Mega Flip ühendab traditsioonilised sümbolid tänapäevaste funktsioonidega, pakkudes neetimismängu, mis jätab õnnelikud mängijad nagu tantsupõranda meistrid.”

Hammon juhtis tähelepanu, et Respins ja Kordajad Selles mängus pakutav tõestab, et pesa pakub tohutut väljamaksepotentsiaali, hoides mängijaid huvitava värvika teema ja ainulaadse mehaanikaga.

Täiendav uus sisu:

Koos selle uuega Mega Flip mäng, tarnija on olnud hõivatud veelgi suurepärasema sisu loomisega. Just eelmisel kuul andis bränd välja Hellcatrazi, uuendusliku pesa, millel on ainulaadne vanglateema, mis põhineb fiktiivsel vanglal isoleeritud saarel, mis asub San Francisco kaldal.

Mäng on ainulaadne ja pakub ainulaadset mõistatus sümbolid mis kuvatakse loendurina ja madalamal iga kaskaadi korral, kuni nende identiteet avalikustatakse, kui loendur jõuab nullini. Mängijad saavad koguda 2000 võtmeikooni pääseda juurde täiendavatele keerutustele, kus saladuse sümbolid ilmnevad koheselt, ja nende kuldsed kolleegid käivitavad kahes kaskaadis täiendavad keerutused.

Mängijad saavad nüüd proovida mõlemat uut mängu koos paljude teiste populaarse arendaja pealkirjadega. Proovige neid mänge juba täna, et näha, mida Relax on tulnud, nautides nende pakutavaid kvaliteetseid funktsioone.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga