Reflex Gaming liitub Yggdrasili YG magistriprogrammiga


Reflex Gaming, tuntud omnikanaliste mänguautomaatide tarnija ja ka digitaalsete mängude arendaja, on nüüd osa Yggdrasili YG Masters programmist. Arendaja soovib kiirendada oma kasvuplaane, omades nüüd kohest juurdepääsu tarnija GATI standardimistehnoloogiale. Nad saavad seda tehnoloogiat kasutada turulepääsuks, et aidata oma kasvustrateegiat edasi viia.

Reflex Gaming kohta:

2004. aastal loodud ettevõtet peetakse üheks parimaks ja suurimaks sõltumatute masinate tarnija teenused Ühendkuningriigis. Nad pakuvad uuenduslikku majasisese intellektuaalomandi portfelli, mis sisaldab populaarset maismaamängude sisu, mida kasutatakse Suurbritannias ja Hollandis. Sellega Kada platvormil pakub Reflex sisuga üle 4500 digitaalse masina.

Värske pressiteate kohaselt…

Yggdrasili partneristrateegia ja allhangete osakonna juht Stuart McCarthy kommenteeris programmi uut täiendust, öeldes: “Reflex on ettevõte, mida oleme juba mitu aastat imetlenud ja on tore, kui saame koos auhinnatud YG meistrite kaudu koos tegutseda. revolutsioonilises GATI tehnoloogias töötav programm.

Programmi uus osa:

McCarthy väitis veel, et Reflexi tooted on digitaalses maismaatööstuses ületamatud ning neil on teatav turgu valitsev seisund Madalmaades ja Ühendkuningriigis. Programmiga liitumisega suudab ettevõte saavutada oma potentsiaali, kui tegemist on globaalse kasvuga.

Reflex CPO, Mat Ingram, kommenteeris samuti, kinnitades, et ettevõttel on hea meel programmiga liituda ja vaadelda kolimist kui tohutut võimalust laiendada ja laiendada oma äritegevust uutes ja põnevates valdkondades.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga