ReelPlay liitub YG Masters programmiga


Yggdrasil Gamingu programm YG Masters kasvab jätkuvalt regulaarselt, kui liituvad uued operaatorid. Viimane ettevõte, kes programmi saab, on Austraalias Sydneys asuv populaarne teenindusaegade arendaja ReelPlay. Arendajal on nüüd juurdepääs kvaliteetsele GATI-tehnoloogiale, mida saab kasutada kaubamärgi sisu levitamiseks kogu maailmas.

Programmiga liitumine

The YG magistrantide programm võimaldab partneristuudiotel kasutada tehnoloogiat ja süsteeme oma globaalsete äristrateegiate realiseerimiseks. Nad saavad programmi kasutada laienemiseks uutel turgudel, kasutades selleks tõestatud tehnoloogiat, nagu mainitud GATI.

GATI abil on arendajatel juurdepääs tööriistakomplektile, mis pakub lahendusi mängude arendamiseks ja levitamiseks kõikjal maailmas. Selliste tööriistade olemasolul suudab ReelPlay nüüd oma mänge hankida, ehitada ja levitada ülemaailmselt tulusid.

ReelPlay saab programmi abil oma laialdast slotimängude portfelli uuele publikule levitada. Arendaja lisab portfelli oma Infinity Reels seeria, mis sisaldab kontseptsiooni, kus iga pesa keerutamine annab võimaluse lisada mängule veel üks rull ja respin progressiivse kordajaga.

ReelPlayi juhtivdirektor David Johnson kommenteeris programmiga liitumist, öeldes: „Meil on hea meel Yggdrasiliga koostööd teha. Oleme kogenud kiiret integreerimisprotsessi Yggdrasili GATI-tehnoloogia kaudu ja ootame paljusid uusi operaatoripartnerlusi, kes saavad nautida ReelPlay-mänge koos Yggdrasili tuntud CRM-i tööriistadega.

Yggdrasili uus sisu

Kui YG Masters laieneb jätkuvalt, suureneb ka Yggdrasili sisu. Bränd teatas just sel nädalal oma uue Jumalate oru 2 käivitamisest, mis on väga oodatud veebipõhine slotimäng järg Jumalate orule.

Järg pakub viie asemel kuut rulli ja sisaldab kolme modifitseerimismeetrit rullide vasakul küljel. Pealkiri on ainulaadse väljanägemisega, aktiivsete rullide positsioonide ümber on skarabeemustrilised blokeerijad.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga