Reel Dealeri rulett läheb otseülekandesse BlueOceaniga


B2B online-kasiino tarkvara pakkuja BlueOcean Gaming on teinud sisulepingus koostööd Real Dealer Studiosega, mis näeb tema iGamingi pakkumist uue lähenemisviisi live-kasiinokogemuse toetamiseks.

Tehingu tingimuste kohaselt kogu valik Real Dealeri ruletimängude versioon on tehtud kättesaadavaks Sloveenia pakkuja operaatorpartneritele, mis hõlmavad valge sildi ja võtmed kätte iGamingi lahendusi ning GameHubi liitmisplatvorm.

Ainulaadne toode:

BlueOceani mängukontohaldur Sara Turk kommenteeris hiljutist sidumist ettevõtte pressiteates, öeldes …

“Meil on tõeliselt hea meel, et Real Dealerist sai osa meie pakkumisest. Nende toode eristub live-kasiino tarkvara pakkujad eeldame, et turul on see klientide seas populaarne. Lisaks on sellel mitmeid eeliseid, nagu interaktiivsed edasimüüjad ja audiovisuaalne keerukus, mida mängijad kindlasti hindavad. “

Partnerluse hüved:

Stuudio sõnul hõlmab nende kontseptsioon ühinemist kinokvaliteediga videoklipid edasimüüjate arv juhuslike arvude generaatoriks (RNG) mäng, mille tulemusel luuakse “hämmastavalt realistlik, interaktiivne kasiinokogemus”.

Tõeline edasimüüja ütleb seda edasi lähenemine on kasiinooperaatoritele soodne selle poolest, et see pakub vigadeta tehingut, stabiilset ja katkestuste järel jätkuvat mängimist ning vabadust olla seotud stuudioga.

Real Dealer Studios müügijuht, Christoffer Melldénkommenteeris ka koostööd, lisades…

„Meie äsja loodud partnerlus BlueOcean Gaming avab fantastilisi võimalusi meie mängude globaalse haarde suurendamiseks. Meil on au ja rõõm osaleda BlueOceani pakkumises. “

Viimased käigud:

BlueOcean, mis opereerib praegu enam kui 2500 mänguga 30-plusselt mängupakkujatelt, nagu Betsoft, NetEnt, Microgaming ja paljud teised, tegi hiljuti koostööd i-Play, Cubebiti toega krüptomängude platvormiga.

Kõrval integreerides GameHubi, täiustatud plokiahelaga integreeritud platvorm, CubeBit.io, saab pakkuja sõnul pakkuda oma mängijatele kaasahaaravat ja kaasahaaravat kasiinosisu ning saada kasu paljudest funktsioonidest, nagu üksikasjalikud mängude ajaloo aruanded ja Freespini levitamine.

Pakkuja sõlmis hiljuti ka strateegilise sisulepingu Pragmaatiline mäng, mis muutis oma Live Casino pakkumise, sealhulgas sellised klassikad nagu rulett, Baccarat ja Blackjack, samuti lokaliseeritud tooted ja kiirusevariandid BlueOcean Gamingule ja selle klientidele kättesaadavaks.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga