Red Tiger laseb välja uue 5 perekonna online-mängu


5 peres ootab vanas stiilis kasiinokogemus, Red Tiger Gamingu uusim online-mänguautomaadi pealkiri. Sisenege pimedasse ja sujuvasse kasiinosse, millel on rullidel palju gangsterite stiilis tegelasi. Selle mängu eesmärk on pääseda salajasesse VIP-ruumi. Kui olete kohal, pakutakse teile tõelist kasu!

5 pere üksikasjad:

See Red Tigeri ainult liikmetele mõeldud pesa on valmis teid klapiks vastu võtma. Keerutage rullid ja proovige pääseda VIP-tuppa teenides viis järjestikust võitu. Kui olete selle erifunktsiooni sisestanud, sümbol kõik võidud korrutatakse viiega, luues teile veelgi suuremad võidud!

Koos viie gangsteristiilis tegelasega sisaldab see mäng kohvrit, pokkeri žetoone ja kaarte, jooki ja ajalehte. Need sümbolid näevad võrgumängu baasmängu ajal ühte moodi ja VIP-ruumi vooru ajal teistmoodi. Sa teenid palju suuremad auhinnad kui VIP-toas!

Valge tähemärk maksab kõige rohkem 1000 mündiga, mis on ette nähtud VIP-sarjases matšis VIP-ruumis. Leidke viis sinise ülikonna tähemärki, et teenida kõrgeim auhind, 750 münti. Uus pealkiri on ainulaadne mäng, mis pakub lõbusat viisi rullide keerutamiseks koos vanas stiilis hasartmängude tunnetusega.

Punase Tiigri partnerid 32Rediga:

Koos arendamisega uus pesa sisu, On Red Tiger olnud uute sisutehingute allkirjastamisega hõivatud. Hiljuti teatas ettevõte tehingust Suurbritannias enim hinnatud veebikasiino kaubamärgiga 32Red. Pakkuja varustab oma täielik HTML5 kataloog Red Tiger’ile, sealhulgas Gonzo’s Quest Megaways ja Dynamite Riches.

Tehingu osana on 32Red nüüd ka Daily Drop Jackpotide võrgustiku osa. See tähendab, et kasiino mängijatel on juurdepääs päevastele ja tunnistele jackpotiauhindadele!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga