Red Tiger Gaming vabastab uue pesa Reel Keepers


Red Tiger Gamingu vahendusel on nüüd reaalajas avatud uus veebimänguautomaat, mis viib mängijad otse draakoni pessa. Reel Keeper on arendaja uusim tiitel, pakkudes 5-ruutvõrku, millel on 10 rida ja potentsiaal võita üle 6000x panus! Avage tulised rullid ja hakake ketrama, et näha, mida saate paljastada.

Mängu üksikasjad:

Kui hakkate seda uut mängu mängima, leiate rullid sümbolitega, mis aitavad luua võidukombinatsioone või aktiveerida funktsioone. Seal on Draakon Wilds mängus sümbolid, mida saab mängu kohal paikneva draakoni paremasse serva lisada. Spinni abil võivad Dragon Wilds liikuda vasakule, kuni nad on mängust eemal.

Mängijad saavad aktiveerida ka rohkem mänge Draakoni keerutuste funktsioon. Pealkirja reeglid väidavad, et kolm draakonimuna käivitavad lisakeerutused, kus looduslikud rullid lukustuvad, kui nad jõuavad kõige vasakpoolsemasse rullisse või muusse lukustatud metsikusse.

Uut uuenduslikku väljaannet pakutakse paljudes keeltes ja seda saab hõlpsasti mängida nutitelefoni, tahvelarvuti või lauaarvuti kaudu. Mängijad leiavad, et mäng on üks paljudest, mille Red Tiger Gaming sel aastal välja andis.

Liitumine Robin Hoodi loodusmetsaga:

Sel nädalal välja antud Redi uus pesa liitub nüüd arendaja teiste uute pealkirjadega, sealhulgas Robin Hoodi metsmets. Maikuus tagasi ilmunud Robin Hoodi-teemalises mängus on kõik teie lemmiktegelased rullides, sealhulgas Robin ise, Neiu Marion ja Väike John.

Suured teemad, mis Punane tiiger mida saab toota, saab hõlpsasti näha nende kahe hiljuti käivitatud slotimängu kaudu. Graafika, animatsioonid ja helid toovad loo ellu, samas kui ainulaadsed funktsioonid pakuvad aspekti, mida iga mäng võib nimetada omaks!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga