Red Rake’i tindi tipptasemel teenindusajad tegelevad BtoBetiga


Kooskõlas oma turuosa suurendamise strateegiaga on Red Rake Gaming sõlminud turustuslepingu veebikasiinode ja spordiraamatute platvormi arendaja BtoBetiga.

Tehingu tingimuste kohaselt kuvatakse platvormi operaatoritele reaalajas rohkem kui 40 Hispaania võrgumängutarkvara arendaja portfellist pärit mängu.

Integreerimisse kuulub Red Rake’i hiljuti avalikustatud progressiivsete turniiride tööriist koos oma uusimate pealkirjadega, nagu Iiri keel – klastri videopesa, mis annab mängijatele võimaluse võita mitmesuguseid rahalisi auhindu, täites koguni viis erinevat meetrit erifunktsioonide käivitamine ja 243 võimalust võita Smash hit slot, Secrets of the Temple ja viimane, kuid mitte vähem hiljuti käivitatud mäng Super 15 Stars, mis pakub mängijatele kõiki populaarse Super mängude sarja funktsioone ja lisab minigame mänguoskuse viimiseks järgmisele tasemele.

Kasvustrateegia:

Red Rake Gaming’i tegevdirektor, Nick Barr, kasutas uue partnerluse kommenteerimiseks ametlikku pressiteadet, öeldes:

„Meil on hea meel teha koostööd BtoBetiga ja ootame ees suurepärast partnerlust. Partnerlus toetab Red Rake jätkuvat strateegiat kasvav turuosa. Oleme kindlad, et meie innovaatiline ja kõige tulemuslikum sisu lisab väärtust BtoBeti olemasolevale kasiino pakkumisele, et komplimenteerida nende olemasolevale auhinnatud veebikasiino lahendusele. ”

2012. aastal asutatud Valencia peakontoriga arendaja on sertifitseeritud Rumeenias, Itaalias, Belgias, Rootsis, Portugalis, Maltal, Suurbritannias ja Hispaanias ning see on keskendunud oma partneritele pakkuma kaasahaaravat ja uuenduslikku sisu, mis jätkub kogu 2020. aastal ja pärast seda.

Ainulaadne pakkumine:

Samuti on rahul Red Rake koostööga, Sabrina Soldà, BtoBeti turundusjuht, lisas…

„Nad on välja töötanud kvaliteetseid kasiinomänge, mis kindlasti täidavad meie praegust sisupakkumist. Eriti loodame pakkuda oma partneritele Ladina-Ameerikas mõnda Red Rake’i Hispanici pealkirjad, mida on tunnistatud ainulaadseks ja uuendusmeelseks. Olen kindel, et see partnerlus annab positiivseid tulemusi, eriti lokaalse kihlvedude kogemuse seisukohast. ”

Tulekul:

Arendaja fännid peaksid selle tulevast väljaannet otsima, Miljon Dracula, 6 × 10 video pesa, millel on miljon võita!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga