Red Rake soojendab Colombia iGamingi turgu


Mängijatele keskendunud kasiinomängude arendaja Red Rake Gaming on oma viimase reguleeritud turule sisenemisega Colombias laiendanud oma globaalset jalajälge.

Väidetavalt on kolimine tingitud klientide nõudmistest ja nende mängusisu reageerimisest piirkonnas.

Colombia turule sisenemine on Red Rake jaoks põnev aeg. ”

Selle tulemusel saab Lõuna-Ameerika riigis litsentseeritud operaatoritele juurdepääsetav peamine valik Red Rake’i mänge, sealhulgas Super 15 Stars, mis pakub mängijatele kõiki populaarse populaarsuse funktsioone Supermängude sari ja lisab minimängu, et viia mängimist järgmisele tasemele.

Muud operaatoripartneritele kättesaadavad pealkirjad hõlmavad Egiptuse-teemalisi lemmikuid, nagu Horuse ema ja Cleopatra asp, lisaks natuke iiri maitset Ryan O’Bryan, otse Emerald Islandilt ja Million 7-st, mis pakub uskumatult palju võimalusi võitmiseks! Kõik mängud on osutunud lemmikuteks ja on jätkuvalt Red Rake’i tohutu võrgustiku tipptasemel esinejad.

Uus turunõudlus:

Ettevõtte ametlikus pressiteates teatas Red Rake Malta tegevdirektor, Nick Barr, kommenteeris uut turule sisenemist, märkides …

„Colombia turule sisenemine on Red Rake jaoks põnev aeg, kuna jätkame oma äri laiendamist reguleeritud turgudele sisenedes. Colombia turg kasvab ja meil on hea meel, et meie partnerid soovivad laiendada Red Rake’i partnerlust, et rahuldada mängija nõudlust meie tippkvaliteedi ja populaarsete pealkirjade ümber. ”

Kogu ülejäänud 2020. aasta jooksul on Hispaanias ja Maltal asuv arendaja loodab avada laiema sisuvaliku Colombia turul.

Kasvustrateegia:

Red Rake Gamingu peamiseks kasvustrateegiaks on jätkuv tarnimine ja laienemine reguleeritud turgudele. Ettevõtte viimane turuletulek tähistab veel ühte võimalust laiendada oma haaret Lõuna-Ameerika suuruselt neljandas riigis ning on aprilli alguses Valgevenesse sisenemise kannul.

Seotud uudistes tegi arendaja hiljuti partnerluse veebikasiinode ja spordiraamatute platvormi arendaja BtoBetiga, et levitada nende tipptasemel ja uuendusmeelset kasiinomängude komplekti. Tehing näeb, et enam kui 40 Red Rake’i mängudest jõuavad platvormi operaatoriteni.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga