Red Rake saab alguse saidil Baumbet.ro


Oma jätkuvates jõupingutustes turuosa suurendamiseks reguleeritud turgude kaudu käivitab Hispaania veebimängude tarkvaraarendaja Red Rake Gaming uuenduslike mängude komplekti koos Rumeenia väljakujunenud operaatori Baumbetiga.

Uus partnerlusleping võimaldab operaatoril levitada Red Rake’i kõige tulemuslikumaid tiitleid koos teistega progressiivne turniiri tööriist.

Meil on hea meel teha koostööd Baumbetiga ja ootame ees head partnerlust. ”

Tõestatud edu:

Rumeenias litsentseeritud operaatorid saavad juurdepääsu mängijate lemmikmängudele, sealhulgas metsikult populaarsele Super 15 Stars, mis pakub mängijatele kõiki populaarseimaid funktsioone Supermängude sari ja lisab minimängu, et viia mängimist järgmisele tasemele. Kogu sari on piirkonnas juba metsikult edukaks osutunud.

Muud Valencia peakorteri arendajate portfellist pärit pealkirjad, mis tehakse kättesaadavaks Baumbet hulka Egiptuse-teemalised lemmikud, näiteks The Asp of Cleopatra, ja Egiptuse saladused koos pisut iiri maitsega Ryan O’Bryan, otse Emerald Islandilt, kui nimetada vaid mõnda.

Äri strateegia:

Ettevõtte ametlikus pressiteates teatas Red Rake Malta tegevdirektor Nick Barr kommenteeris uut partnerlust, öeldes:

„Meil on hea meel teha koostööd Baumbetiga ja ootame ees suurepärast partnerlust. Partnerlus toetab Red Rake jätkuvat strateegiat turuosa suurendamiseks reguleeritud turgude kaudu. Oleme kindlad, et meie uuenduslikud ja suurepärased tulemused on sisu lisab väärtust Baumbeti olemasolevale kasiinopakkumisele ja kiida heaks nende tugevat kaubamärgipakkumist Rumeenias. ”

Nagu mainitud, on koostöö kooskõlas Hispaania arendaja strateegiaga kasv reguleeritud turgudel ja laiendades selle ulatust Baumbet’i platvormi „ulatusliku positsioneerimise” abil Kagu-Euroopa riigi turul.

Ideaalne sobivus:

Samuti kommenteerides koostööd, Daniel Cordos, Lisas Baumbet’i kaubandusdirektor …

„Red Rake Gaming on üks põnevamaid mängude pakkujaid turul ja tuntud Rumeenias ning see leping laiendab veelgi meie fantastilise portfelli muljetavaldavat ulatust Rumeenias. Meil on hea meel sõlmida leping Red Rake’iga – esmaklassilise tarnijaga, kellel on suurepärased kogemused ja mis sobib ideaalselt meie kaasahaarava kliendi pakkumisega.

Partnerlus Red Rake’iga võimaldab meil täiustada oma äristrateegiat. Me teame, et meie partnerite võrk on võimalustest väga põnevil.

Me ei kahtle, et Red Rake’i põnevate mängude kataloog toimib ka edaspidi suurepäraselt Baumbet.ro küpsed turud, kus kvaliteet ja meelelahutus on esmatähtsad. ”

Kolumbia riiki sisenemine:

Viimane tehing tuleb kõne alla pakkuja sisenemisel Colombia reguleeritud turule. Liikuda motiveerib arendaja partnerite nõudmine vastuseks mängija taotlusele selle piirkonna kõige tulemuslikumate mängude sisu järele.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga