Red Rake kasvatab globaalset jalajälge


Hispaania veebikasiino mängude arendaja Red Rake Gaming on nüüd sõlminud turustuslepingu mänguplatvormide arendaja SoftGamingsiga, et see suurendaks oma turuosa veelgi.

Uue koostöö käigus nähakse Valencia peakorteri arendaja kõige paremini toimivat iGamingi sisu, mida levitatakse SoftGamingi API (rakenduste programmeerimise liidese) integratsiooniplatvormi kaudu.

Virnastatud pakkumine:

Läti ettevõtte partneritel on lisaks juurdepääs Red Rake’i äsja turule tulnud reaalajas progressiivse turniiri tööriistale ja selle mängude portfooliole, mis koosneb üle 40 mängu, sealhulgas uusimad väljaanded; Gustav Minebuster, kaevandusteemalise klastri pesa, mille võidupotentsiaal on kuni 20 000x; Horusi ema, kiirelt tõusev täht koos täiendavate keerutuste, fikseeritud jackpottide ja peatuseta mänguga; Million 7, 10 × 6 video pesa, mis pakub mängijatele miljonit võiduvõimalust; koos hiljuti ilmunud templi saladustega, mille Hispaanias asuv ettevõte on kindel, et see on SoftGamingi mängijate seas populaarne.

Ametlikus pressiteates teatas Red Rake Malta tegevdirektor Nick Barr, kommenteeris hiljutist koostööd, öeldes:

„SoftGamings on tänapäeva turul üks väljakujunenud pakkujaid, kes on üles ehitanud tohutult eduka globaalse ettevõtte. Partnerlus toetab Red Rake’s strateegia turuosa suurendamiseks kuid lisaks sellele võimaldame klientidele hõlpsat juurdepääsu meie sisule, et laieneda nende laienemisstrateegiate raames. Ootame tihedat koostööd SoftGamingsi meeskonnaga ja näeme ette suurt partnerlust. ”

Asutatud aastal 2011, online slot, video bingo ja video poker arendaja, mis rõhutab kaasamist ja suhtlemist, jätkab mõtlemist väljaspool kasti, pakkudes laia valikut mängude matemaatikat, žanre, stiile ja funktsioonimänge, muutes Red Rake’i tõsiste iGamingi operaatorite jaoks vajalikuks.

Kasvuvõimalus:

Samuti kommenteerib tehingut SoftGamingsi partnerlussuhete direktor, Irina Sazonova, lisatud…

“Selle partnerluse olemasolu ja Red Rake Gamingu sisu lisamine meie pakkujate pakkumisse tähendab, et meie operaatoritel on juurdepääs põnevale mänguportfellile, see annab meile ka suurepärase võimaluse kasvada erinevatel turgudel, kus Red Rake’i mängud on sertifitseeritud ja kohandatud eest. ”

2007. aastal asutatud SoftGamingsil on rohkem kui kümneaastane kogemus ja üle 150 kliendi. Riia peakontoriga ettevõte arendab iGamingi tööstuses mitmel pool vertikaalseid funktsioone, mis sisaldavad rikkalikke käivitusvalmis platvorme, valge sildiga platvorme, iseteeninduslahendusi ja bitcoini kasiinolahendusi. Lisaks täiustatud lojaalsussüsteemile pakub selle platvorm mänguasjade ja turniiride funktsioone ning piiramatute kohandamisvõimaluste vahel.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga