Red Rake Gaming viskab välja uue Million Dracula slotimängu


Red Rake Gaming pakub oma viimases veebis teenindusaegade loomises Million Dracula hea segu terrorist ja lõbusast ajast. Uus pesa on 6 × 10 rullkonfiguratsioon, kus read kuvatakse võitude teenimisel. Mängijad üritavad mängu ajal Dracula lossi siseneda. Võidu teenimisel tõstetakse sissepääsu rest järk-järgult. Mäng algab 3 × 6 rullist ja see kasvab, kui te võidate võitu ja hakkate nägema, kuidas rest avaneb.

Ainulaadne lähenemine mängudele:

Mängu ainulaadne lähenemine teeb rullide keerutamisel üsna huvitava mängu. Dracula on saate täht ja metsik sümbol slotimängus. Ta asendab muid ikoone, välja arvatud boonus, et aidata luua võidukombinatsioone.

Kui leiate rullidelt boonussümboliga tassid, käivitab see täiendava keerutuse funktsiooni. Kui see funktsioon käivitub, suunatakse mängijad ekraanile teisele alale. Sisenema Dracula pael ja alusta oma keerutusi ringi. Kolm tassi pakuvad kaheksa keerutust, neli tassi aga 12 keerutamist ja viis või kuus tassi pakuvad kõige rohkem keerutusi 16-st.

Selle vooru jooksul on neli rida ruudustikku automaatselt paljastatud. Ülejäänud jäävad kardina taha peitu. Kardin tõuseb järk-järgult kaks rida korraga. Samal ajal saavad mängijad võitu teenida.

Koos eripärade ja ainulaadse ruudustikuga pakub see Red Rake Gamingu tiitel ka kuni miljon erinevat võimalust võita!

Liitumine Super 15 tähtedega:

Uus Miljon Dracula mäng liitub nüüd arendaja muu uue sisuga, sealhulgas Super 15 tähte. Superseeria fännid nägid põnevusega seda mängu juunis, mis pakub juurdepääsu mängudele Stars Fusioni minigaam muude omaduste hulgas.

Mängijad saavad nüüd nautida neid kahte uut mängu koos paljude teiste mängude pealkirjadega Red Rake Gaming portfell.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga