Red Rake Gaming progressiivsete turniiride tööriist


Hispaania online-kasiinomängude arendaja Red Rake Gaming on teatanud reaalajas progressiivsete turniiride tööriista käivitamisest, mis võimaldab tegutsevatel partneritel sujuvalt korraldada võistlusi, kasutades oma üle 40 videopesa portfelli.

Valencia peakontoris asutatud ettevõte kasutas neljapäevast ametlikku pressiteadet, et kuulutada, et uus edusamm on “populaarsemat sisu suurendanud” ning see sisaldab reaalajas andmevoogu, mis annab huvilistele võimaluse jälgida paljusid tulemusi ja “muuta oma keerleb auhindadeks. ‘

Külvipotentsiaalid:

Red Rake väitis, et lisaks pakub uusim iGamingi uuendus valikuline külvifunktsioon tulevasteks võistlusteks, mida operaatorid saavad korduvate võimalustega lihtsalt ja kiiresti asustada. Arendaja teatas, et see mängimise funktsionaalsus võimaldab partnerfirmadel luua unikaalseid turniire, misedasi tegelemaOma klientidega ja lubada neilparandada mängija üldist kogemust.

Ehituse hoog:

Arendaja tegevdirektor Nick Barr kasutas pressiteadet, et kuulutada, et tema ettevõtte uus videopiltide progressiivsete turniiride tööriist on „sujuvalt saadavalPartneroperaatoriteleheakskiidetud turudJa eesmärk on lubada sellistel ettevõtetel “veelgi tugevdada mängijate hoidmist“Edendades samal ajal märkimisväärselt omaenda”turunduseesmärgid.

Loe Barri avaldust …

Meil on hea meel pakkuda oma turniiride tööriista turule kuna oleme loonud ainulaadse funktsionaalsuse, mis võimaldab partneritel luua meie sisule kohandatavaid turniire ja parandada mängijate üldist kogemust vastavalt meie partnerite turunduseesmärkidele. Meie mängimisvahendi järele on kasvanud nõudlus ja pakume ainulaadseid funktsioone, et oma sisu pakkumist veelgi täiustada. Oleme eelväljaande tulemustega väga rahul ja ootame huviga tulemusi meie võrgus. ”


videomänguautomaatideks kohandatud reha-mängurikk-turniiridLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga