Red Rake Gaming kuulutas välja uue Super Stars 15 slotimängu


Red Rake Gaming on sel kuul välja pannud uhiuue videopesa pealkirjaga Super 15 Stars, mis on Super-sarja fännide jaoks väga oodatud väljalase. Sellel 5 × 3 mängul on kõik Super sarja funktsioonid ja see sisaldab lisaks Stars Fusion Minigame mängu, mis lisab põnevust ainult rullide keerutamise ajal.

Uus minimäng:

Selle Super-seeria lisamisega otsustas arendaja lisada Stars Fusion Minigame’i. Pisimäng algab siis, kui ekraani küljel asuv edenemisriba on täis. Kui see on täidetud, annab see mängijatele võimaluse kombineerimise teel rohkem võita Super 15 sümbolit suuremate ikoonide loomiseks.

Sisse Super 15 tähte, mäng sisaldab lemmikfunktsioone teistest Super-sarja pealkirjadest. Super 12 sümbol käivitab funktsiooni Lucky Stars, kus sümbol muudetakse kolmeks täheks. Seejärel jäävad need sümbolid fikseerituks ja antakse kolm täiendavat keerutust. Mängijad võivad selle funktsiooni ajal võita väiksema, suurema või suure jackpoti.

Lisafunktsioon on Super 10 mini-pesa, mida aktiveerib sümbol Super 10. See funktsioon pakub ainulaadseid võite ja kiireid lisakinnitusi, aga ka kordistajaid või ruletivaimu võitu. Tarnija sõnul on mängus ka Super 5 tärni sümbol ja see korrutab panuse 200x-ni.

Liitumine 1st Iiri pesa:

Uus tähekujuline uuenduslik väljalase liitub Red Rake teiste uute pealkirjadega, sealhulgas 1st mais mais debüteerinud iirlastest. Selles uues mängus on vallatu lepp, kes tiirleb Iirimaa kaunitel heinamaadel.

Slotimäng sisaldab rohkesti boonusfunktsioone, sealhulgas ekstra keerutuste voor, mis pakub kordistajaid. Selle uue mängu rullidel leiate teiste sümbolite seest šampoonid, õlu, vikerkaare ja mütsiikoonid!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga