Red Rake Gaming iiri esimene (videopesa)


Täpselt nädal pärast kogu portfelli hõlmavate progressiivsete turniiride tööriista esilinastumist on Hispaania veebikasiino mängude arendaja Red Rake Gaming teatanud oma uue kuuereelise esimese Iiri videopesa ilmumisest.

Valencia peakontoris asutatud ettevõte kasutas neljapäevast ametlikku pressiteadet, et kirjeldada oma viimast viierealist uuendust kui kobarvideo pesa, mis on koos atraktsioonidega, millest mängijad leiavad väga ahvatlevaid võimalusi, nagu panuste kordistajad ja kleepuvad metsikud ning kordajad. -koormata tasuta keerutuste funktsioon, mis võimaldab aficionadel ‘võitu korrutada’.

Nelinupulise väljakutse:

Punase reha mängimine üksikasjalikult, et tema uus mobiilisõbralik 1. iirlane võrdub peategelasega, keda iseloomustatakse kui 95,4%, naasmise suhe mängijasse 95,4% vallatu lepp ekslemine läbi Iirimaa roheliste heinamaade. Lisaks selgitati, et videomängusaitide mängijatele on hiljem pandud ülesandeks mängu täita viis uuesti käivitatavat sümbolispetsiifilist arvesti torude, võrade, õlle, vikerkaare ja mütsiikoonidega, et neile oleks juurdepäs selle erinevad boonusfunktsioonid.

Kordaja suurendus:

Arendaja teatas, et 1. iirlane lubab kõigil, kellel on õnn oma torumeetri täita, ära kasutada tulus panuste kordistamise funktsioon samal ajal kui neli kleepuvat metsikut ootavad mängijaid, kes saavad vöötohatise täielikult laadida. Samuti teatas ta, et uue videopesa mütsimõõturi täitmine on mõeldud selleks, et anda konkurentidele märguanne „kuni kaheksa looduslikku sümbolit”Üle ühe rulli küllastunud õllesegmendiga, andes üheksa ikooni, mida saab kombineerida ühe rulli täitmiseks.

Auhinna levik:

Arendaja selgitas veel, et pealkiri on värvikas ekstra keerutab funktsioon millele mängijad pääsevad, täites mängu vikerkaare täielikult, enne kui lähete edasikorrutage nende võidud500-kordselt nende algsest panusest.

Loe Red Rake avaldust …

„Iirimaal rohelistel heinamaadel kõnnib mööda vallatu väike lepp, mütsi, piibu ja õllega levitades õnne kuhu iganes. Vaadake vikerkaart, sest see korrutab teie võidud. ”


videomaterjalidega hasartmängudevõistluse edumeelsed turniirid1st IirimaaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga