Realistlik ühendab ilutulestiku ja mänguvahetaja seeria


Briti veebikasiino tarkvarafirma Realistic Games on järgmise osamakse lisanud oma populaarsele Game Changer seeriale. Fireworks Game Changer on kavas turule lasta ainult kahe nädala jooksul koos GVC Groupiga, enne kui see võrgus levitatakse.

Lõhkekeha, 5-reeline Ilutulestiku mängude vahetaja pesa ühendab klassikalise realistliku ilutulestiku teema mängija lemmiklauamängu stiilis boonusvooruga. See kombinatsioon annab võimaluse võita lõualuu langemise peaauhind 20 000 korda suurem panus rohkem kui 2 500 000 000 unikaalset lauamängude paigutustallika sõnul.

Uuenduslik kontseptsioon:

Kui lisada väljaande põnevust, on uus pealkiri neljas, pakkudes uuenduslikku Mänguvahetaja mehaanik, samuti populaarse ilutulestiku sarja neljas iteratsioon.

Boonusvooru funktsiooni käivitamine, nagu kõik Game Changeri pesad, nõuab mängijatelt mängulaua moodustamiseks kasti sümbolite kogu pesa välisküljele. Seejärel veeretage paar täiesti juhuslikku täringut ja liikuge laua ümber, maandudes kas headele või halbadele väljadele. Mängijad, kes maanduvad esimesele, täiustavad nende mänguvõimalusi, samal ajal kui need, kes maanduvad viimastele, võivad kaotada kas mängufilmi või rahalise auhinna.

Realistlike mängude kommertsdirektor, Robert Lee, kommenteeris uuenduslikku väljaannet, öeldes:

„Ilutulestik on olnud populaarne mäng alates selle väljalaskmisest 2017. aastal. Selle ühendamine hiilgava boonusvooruga, mis pakub fantastilist kaasalöömist ja võidupotentsiaali, peaks osutuma täiuslik kombinatsioon.

„Game Changeri sari on viimastel kuudel klientidelt palju tagasisidet pälvinud ja see on portfelli lisanud ehtsat pizzazzot. Kuna sädelev peaauhind on 20 000x, ei saa me oodata, millal see mängijatega väheneb. ”

Tõestatud edu:

Esimene Game Changer pesa, mis avati 27. veebruaril 2020, oli koos sellega väga edukas GVC Holdings ja on olnud eriti hästi vastu võetud ning on nüüd mängija lemmik.

Readingi peakorteri arendaja fännid peaksid kindlasti tutvuma oma teise juulikuise väljaande ja klassikalise mänguautomaadi Pentagram 5000 järguga, mis annab mängijatele võimaluse võita oma osalus kuni 5000 korda!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga