Realistlik lisab populaarsele pesale mängude vahetamise mehaaniku


Suurbritannias asuv online-kasiino tarkvaraarendaja Realistic Games on modifitseerinud ühte oma kõigi aegade populaarsematest pealkirjadest, avaldades kõikjal fännide rõõmuks Super Graphics Game Changer’i.

Säilitades oma kõrgeima taseme, originaali Supergraafika tagurpidi esmakordselt jõudis turule 2011. aastal ja on sellest ajast alates inspireerinud mitmeid slotimänge ja koheseid mänge, mis kõik sisaldavad Jaapani anime inspireeritud teemat ja Satsuki tegelaskuju.

“See pakub mängijatele suurepärast võidupotentsiaali”

2019. aasta märtsis täiendas Realistic originaali versiooniks HTML5, andes sellele nii täisekraaniga esitluse kui ka ülihead helid ja ümbritsevama graafika. Readingi peakontoriga arendaja on nüüd Super Graphics seerias mängijate seotuse taseme tõstnud, võttes 5-rulliline, 40-realine rea pesa uutele kõrgustele, lisades Mänguvahetaja funktsioonivoor. Sellega on mängijatel võimalus võita tohutu auhind kuni 100 000 korda suurem kui nende esialgne panus peal enam kui 4 miljardit eraldi funktsiooniplaatide paigutust.

Põnevad funktsioonid:

Realistic Game Changer pesa kuues kordus näeb mängijaid mängulaua kogumisel manööverdamas Lisaspinnid ja super metsikud kasiinosse kandmiseks keerutab funktsioon lõppedes ringi. Vahepeal annab mängu kangelanna Satsuki mängijatele kolm lisakeerutust, kaks annab välja Valge ja Kuldne Kass ning ühe lisakeerutuse annavad kuningas, kuninganna ja Jack.

Alati, kui mängija maandub sümbolil Wild, loetakse neid versiooniuuenduseks ja võetakse arvesse funktsiooni. Mida rohkem see tabas, muutub wild-sümbol lisamängudes põnevamaks, ulatudes Plahvatavad metsikud kuni Rändavad või lõksus olevad metsikud, millest mõned hõlmavad „vasakut ja paremat” ning „üles ja alla” metsa vahel.

Suurenenud võidupotentsiaal:

Kommenteerides ettevõtte populaarse mängu uuendatud versiooni, Realistic Games’i kommertsdirektor, Robert Lee, öeldi ettevõtte pressiteates …

„Super Graphics Game Changer ™ on ideaalne kombinatsioon ühest meie populaarseimast mängunimetusest ja uuenduslikust boonusvooru mehaanikust, mis on meie portfelli muutnud.

“Lisades tõsiasja, et see on meie kõigi aegade esimene 40 võidurea pesa koos taskukohase hinnaga algtaseme väärtus on vaid 0,05 naela ühe keerutuse kohta, pakub see mängijatele suurejooneline võidupotentsiaal, mida oleme juba Ladbrokesel näinud, luues ideaalse retsepti mänguks, mis hoiab mängijaid ikka ja jälle naasmas. “

Suur võit:

Super Graphics’i mängu muudetud versioon on nüüd saadaval kogu Realisticu kogu võrgus, kui olete veetnud kaks nädalat GVC Groupis. Selle aja jooksul Ladbrokesi mängija väidetavalt saavutas peaauhinna 100 000x ja alates 20p osalus väitis 20 000 naela!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga