Realistlik käivitab 3. mänguvahetaja pesa


Pärast edukat kahenädalast ainuõiguse perioodi GVC grupiga on Briti veebikasiino tarkvaraettevõte Realistic Games teinud oma uusima pealkirja Bar-X Game Changer kogu oma võrgus kättesaadavaks.

Arendaja on kohandanud kuulsa maismaapõhise kaubamärgi Bar-X online-mänguautomaatide jaoks.

Realistliku tutvustus kolmas Mänguvahetaja pesa tuleb Readingi peakontori ettevõtte maamärkide partnerluslepingu kontseptsioonile Elektrokin, lõbustustööstuse toodete ja teenuste tootja ja tarnija.

Virtuaalne versioon sisaldab arendaja uuenduslikku uut mängukontseptsiooni Mänguvahetaja boonusvoor mis lisab mängule ainulaadse ja moodsa elemendi.

Mängude mehaanika:

Esitatud a 5-rull, 20-palgaliin pesa, uues mängus on mängu ajal rohkem kui kaks miljonit mängulauda boonusvoor, mis on liikuma pandud rullide serva ümber arenevate kastisümbolite mis tahes kombinatsiooni abil.

Mängijad manööverdavad mängulauda juhuslikke täringuid veeretades, kas maandudes auhinna sümbolile või kaotades võimaluse korral ruudu võimaluse võitmiseks 1000x algpanus. Kui lisate elemendile lisaelemendi, on iga boonusringi auhind kaks korda suurem kui põhimängus, suurendades võidupotentsiaali. Mängus on isegi „ei kaotaJuhatus!

Nagu öeldud, oli Bar-X Game Changer lansseeritud ainult GVC kaubamärkide kaudu kahenädalaseks perioodiks alates 13. maist, enne seda 28. mail üle kogu võrgu otseülekandena.

Kohene löök:

Ametliku pressiteate realistlike mängude kommertsdirektor Robert Lee, ütles:

“Bar-X ™ on absoluutne klassika, mis on aastakümneid hoidnud mängijaid meelelahutuses maismaal asuvates kohtades üle kogu maailma ja oleme uhked, et vali mäng uuesti selle kvaliteediga väljalaskega võrgumängijatele.

„Lisades pesasse oma ülipopulaarse Game Changer boonusvooru, oleme lisanud täiendavat põnevust, jäädes samas truuks Bar-X ™ kaubamärgi algupärasele väljanägemisele ja tundele. Eeldame, et see kombinatsioon on kohene löök, mis on seotud nii Electrocoini fännide kui ka uute vaatajaskondadega. ”

Kommenteerib ka koostööd, Electrocoin president, Gabino Stergides, lisatud…

„Oleme väga põnevil, et saame olla esimene bränd, mida Realistic on oma uuendusliku uue Game Changer kontseptsiooni jaoks kasutanud. Olen kindel, et mängijatele meeldib kombinatsioon ja ootame sarja teist kaubamärki kandvat mängu ”

Plaanitud väljalasked:

Realistlik muudab kõiki klassikalisi pealkirju Bar-X-seerias, sealhulgas Super Bar-X, Magic 7, Magic 10, Bar-X 7even ja Big 7, võrgumängudesse, mis vastavad originaalide retrohõngu ja nostalgiat ning tutvustavad neid oma allkirjaga 3D-kapid.

Nagu Bar-X Game Changer, arenevad ka kaks ettevõtet Superriba-X mänguvahetaja, millel on lisaks kahele Bar-X kaubamärki kasutavale kohese võiduga Pull Tab-mängule ka Realistici edasijõudnute lauamängude boonusvooru kontseptsiooni versioon.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga