Realistic Games kuulutab välja Pentagram 5000 slotimängu


Enim hinnatud sisu arendaja Realistic Games on lisanud oma populaarsele Pentagrami sarjale, välja lastes Pentagram 5000. Uus mäng pakub 3 × 5 ruudustiku võre, mille taust koosneb ülekasvanud varemetest. Leidke nii ümar keerutamine kui ka kahekordne sümbol, mis aitab suurendada võiduvõimalusi.

Mängu omadused:

Mängu rullide keerutamisel pääseb spetsiaalsetele spetsiaalsetele keerutustele ringi kaudu Pent, Star ja Gram sümbolid. Need ikoonid peavad pakkumisel olema võiduliinil 10 ekstra keerutust. See voor sisaldab ka 1x kordajat. See kordaja suureneb iga võidu korral.

Pentagrami sümbol on ka üks, mida tuleb jälgida. See sümbol võib ilmuda keskmisele reelile suvalises asendis ja täiendav keerutus kokku kahekordistub, kui see juhtub. See pakub mängijatele veebipõhise mängu kaudu veelgi rohkem ketrusvõimalusi.

Realistlike mängude pealkiri pakub kuni 5000x panus auhindades ja tema RTP on enam kui 97%.

Realistlike mängude kommertsdirektor Robert Lee kommenteeris mängu, öeldes: “Pentagram 5000 on meie teenindusaegade pakkumise jaoks maamärk ja peegeldab üldist suundumust pakkuda mängijatele suurema tootlusega mänge, meelitades nii juhuslike mänguautomaatide fänne kui ka kasiinohuvilisi.”

Liitumine teiste uute realistlike jaotistega:

Uuenduslik arendaja on sel aastal olnud üsna hõivatud uute pealkirjade loomisega. Koos viimase väljaandega on bränd käivitanud ka juunis välja kuulutatud slotimängu Bank of the Nile. Selles mängus on Egiptuse teema ja see sisaldab: Hauaboonuse voor see on üsna ümbritsev.

Selle ringi ajal minge Egiptuse hauakambrisse ja valida kaheksa eseme hulgast. Leiad, et valitud esemed sisaldavad kas kaotavat skorpioni või auhinda.

Need kaks mängu on vaid väike näide uuest sisust Realistlikud mängud on töötanud. Proovige mõlemat mängu vaadata, mida arendaja pakub.


realistlik gamesslotsigamingonline slot mänguextra spinspentagram 5000Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga