Reactoonz 2 (videopesa) teenusest Play‘n Go


Umbes viis nädalat pärast Jolly Roger 2 videopesa esmaesitlust on Rootsi online-kasiinomängude arendaja Play‘n Go nüüd tagasi pöördunud, et teatada oma seitsme rulliga Reactoonz 2 uuest järgust.

Vaxjo peakontoris olev ettevõte teatas ametlikust 1. oktoobri pressiteatest, et selle uusim mobiilisõbralik videopesa on 2017. aastal populaarse Reactoonzi tiitli järeltulija ning see on varustatud kõigi eelkäijate tegelastega, sealhulgas „võimsa Gargantooniga“, tutvustades samal ajal online-kasiino mängijad “Energoonzile”, mida ta kirjeldas kui “väikseid armasid tulnukaid ühest meie varasemast teenindusajast”, mis on “Reactoonzi enda kauged nõod”.

Elektriline meelelahutus:

Play’n Go oli eriti huvitatud elektrilised metsikud ikoonid mis on Reactoonz 2 ja väitis, et needsuudab võrgult sümboleid tõmmata ja isegi kogu võrgu hävitamiseks ühineda’. Ta kuulutas, et ka tema uusim videopesa pakubkaks uut meetrit saavad mängijad laadida’, Et aidata Fluktomeeter metsikute ja Gargantoon ja Energoonz– vabastamine Kvantimeeter.

Klastrihüvitis:

Arendaja täpsustas, et seitsmerealisel Reactoonz 2-l on lisaks 96,2% tootluse ja mängija suhe samal ajal kui selle kaskaadvõrk kasutab Klaster maksab mehaanik, et pakkuda harrastajatele võimalust saada kasu, mis seda võiks jõuda käivitava panuse koguni 5083-kordselt.

Play’n Go avalduse lugemine …

„Uute tegelaste, uute funktsioonide ja täiustatud kujundusega on Reactoonz 2 ideaalne viis oma fuajee taasaktiveerimiseks ja tuua midagi värsket, et vanadele ja uutele mängijatele meeldida. ”


video slotplay’n goenergoonzcluster payreactoonzgargantoonjolly roger 2reactoonz 2fluctometerquantumeterLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga