Raudkoerte stuudio vabastab William Hilli kaudu 1 miljon Megaway eKr


Raudkoera stuudiod lähevad ajas tagasi oma viimase veebipõhise väljaandega 1 miljon Megaway eKr. See mäng põhineb jääajal ja on esimene Megawaysi pesa, kus pakutakse üle miljoni võitmisviisi. See pesa viib teid tagasi kadunud ajastusse, kus suured loomad hõljusid vabalt karmis keskkonnas. Leidke kuni 1 058 841 võiduvõimalust koos rohkete lisavõimalustega keerutamisel!

Kvaliteetne mängimine:

Alusmängu ajal 1 miljon viisi eKr, suurendab iga võidetud spinn globaalset kordajat pakkumisega kuni 8x. Neli võidumängu järjest järjest alustavad täiendava keerutuse boonusringi. Seal on ilmatu Võita pidi 117 649 keerutamises baasmängu ajal.

Kui hakkate täiendavaid keerutusi tegema, hakkavad maapind ja rullid loksuma. See toob sisse Mammuti rull. See on mängust leitud täiendav rull, kus read on üheksa sümbolit suured ja pakkumisel on veel üks kordistaja. Mängijad teenivad ka viis lisa keerutust ja kleepuvat villi.

Lisakinnituste ring hõlmab ka funktsiooni Lock-it Reels. Online-pesa rullide laienedes lukustuvad nad maksimaalsel kõrgusel. See on kuus rulli seitsme sümboliga või üheksa, kui teil on Mammoti rullid. Mammoth-rullide ja lukustusrullide funktsiooni abil on mängijatel maksimaalne võimalus võita pakkumisel, mis sisaldab 45 000x algne panus potentsiaalne auhind!

Saadaval William Hillis:

1 miljon megavatti eKr mäng on saadaval eelväljaandes William Hilli kaudu. Mängijad kell Hr Green ja WilliamHill.com pääseb sellele pealkirjale juurde. Mäng jääb Will Hilli eksklusiivseks kuni 2. septembrilnd millal see lansseeritakse reguleeritud turgudel kogu maailmas.

Uus sisu 2020. aastal:

Uus väljalase liitub nüüd teiste uute arendajate sel aastal välja antud pealkirjadega. Kui 2020. aasta algas, kuulutas Raudkoer välja uue variandi nimega Aztec Wilds, video pesa, millel on viis rullit ja kleepuva sümboli funktsioon. See pesa debüteeris ka hr Greenil ja William Hillil, täpselt nagu 1 miljon Megaway eKr.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga