Raman “Acrogum” Afanasenka võitis WSOP veebikäevõru võitmiseks Chance Kornuthi


Nädalavahetusel toimus WSOP Online’i sündmus nr 11. See oli 500-dollarine No Limit Hold’em Turbo Deepstacki asi 6-käelises mängus. Üritusel osales 1081 mängijat, kes võistlesid 610 tagasiostuga. Lõpuks saadi auhinnaraha veidi üle 760 000 dollari. Veebiturniiri lõpulejõudmine võttis seitse tundi ja kui see kõik oli öeldud ja tehtud, teenis esikoha Raman “Acrogum” Afanasenka. Kuuldes oma esimest kullast käevõru, sai Raman ka esimeseks inimeseks väljaspool USA-d, kes võitis veebis WSOP käevõru.

Heads-upi esitus:

Kui sündmus jõudis kahe viimase hulka, siis oligi Raman vastu Võimalus “BingShui” Kornuth. Need kaks läheksid peaga Ramaniga koos kiibi juhtimisse 42 miljonit Chance’i vastu 24 miljonit. Juht vahetab käed enne, kui Raman saab suurima kiibi stäki ja viimane käsi langeb.

Viimaseks aga hoiaks Raman tasku 3, Chance aga K-6. Kuningas ja kuus esinesid flopis, kuid kolmas 3 riveril annab Ramanile käe ja finaallaua võidu. Chance lootis pokkerivõidu teenida, et saada oma teine ​​WSOP-i käevõru. Esmakordselt teenis ta kulla tagasi 2018. aastal, kui võistles Üritus nr 63 NLH High Roller.

Lõpptulemused:

Koht Mängija Auhind
Esiteks Raman Afanasenka 128 601 dollarit
Teiseks Võimalus Kornuth 79 291 dollarit
Kolmas Brett Apter 57 071 dollarit
Neljas David Prociak 41 472 dollarit
Viies Neeraj Nayak 30 514 dollarit
Kuues Erica Lindgren 22 676 dollarit

WSOP veebisari jätkub kavas veel paljude sündmustega. Mängijatel on veebis konkureerimiseks kokku 31 üritust, millest igaüks pakub võitjale kuldkäevõru. Kavas on palju tegevust, sealhulgas palju variante, formaate ja sisseostuvõimalusi, nii et igal mängijal on võimalus võistelda.


wsopgold käevõruvahetus kornuthwsop online seriesraman afanasenkaLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga