Raigeki Rising X30 (videopesa) ettevõttelt Golden Hero Limited


Veebikasiinomängude arendaja Golden Hero Limited kutsub online-kasiino mängijaid tavapärasest puhkama, nautides oma uut kolme rulli ja kuue võidurea videoreklaami Raigeki Rising X30.

Malta litsentseeritud ettevõte kasutas European Gaming Media and Events’i avaldatud esmaspäeva ametlikku pressiteadet, et kirjeldada oma viimast mobiilisõbralikku edasiminekut videopesana, mida on partneri innovaatori Japan Technical Games Limited kaudu “tõstetud pachinko matemaatikaga”. Selles öeldi, et värske iGamingi pealkiri on seega „täiuslik kombo mängijatele kogu maailmas”, kuna see ühendab traditsioonilisema mehaanika jaapani populaarsete pachisloti funktsioonide „lisakeeruga”.

Kosmiline väljamõeldis:

Golden Hero Limited kuulutas, et uus Raigeki Rising X30 pealkiri on lisaks kosmoseteemaline ja pakub harrastajatele võimalust panka teha kuni 9000 korda suurem kui nende käivitav panus kogu aeg kuulatesmeeleolukas muusika, mis loob kiire tempo suurte ootustega’. Ta deklareeris, et suure volatiilsusega mängu puhul on lisaks “uus põnev rullide formaat’Seitsme sümboliga.

Lisatud vaatamisväärsused:

Arendaja selgitas, et Raigeki Rising X30 läks otseülekandesse suure hulga partnerite veebikasiinodomeenidega, näiteks BitCasino.io ja HappyLuke.com alates 28. september ja lisaks tuleb täis Raigeki Rush ja Raigeki tasu boonusmängud veelgi suurema meelelahutuse ja võidu potentsiaali saamiseks.

Erakordne meelelahutus:

Thomas Nimstad, Golden Hero Limited tegevjuht, teatas pressiteate vahendusel, et Raigeki Rising X30 pakub mängijatele lisaks veelkaugel tavalisestKui see tulebpakitud lisavõimalusiAnimatsioonide, graafika, muusika ja heliefektide kõrval, mis seda eristavad, jatõstab kogemust’.

Loe Nimstadi avaldust …

“Raigeki Rising X30 pakub rohkem kui traditsiooniline mängijakogemus. Need mängud pakuvad suurenenud mängijate seansse ja vürtsitatud tasuta ümmarguste pakkumistega neist saab ainulaadne tööriist nii omandamiseks kui ka säilitamiseks. ”


igamingpachinkovideo slotjapanpachislotgolden kangelane limitedraigeki rising x30japan tehnilised mängud limitedraigeki rushraigeki chargethomas nimstadLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga