Rahvusvahelised suhted muretsevad Wynn Resorts Limited


Ameerika kasiinooperaator Wynn Resorts Limited on teadaolevalt teatanud, et USA ja Hiina vaheliste pingete suurenemine võib takistada tema katset saada avalikustamata kogus uut rahastust.

CDC Gaming Reports’i raporti kohaselt kasutas Las Vegase peakontoris ametlik toimik, et kuulutada, et kahe ülemaailmse suurriigi vahel jätkuv kaubandussõda on viinud „vaieldavate karistus- või vastumeetmete kehtestamiseni ettevõtetele ja eraisikutele” ning võib ka takistada tema pingutusi koronaviiruse põhjustatud globaalsest majanduslangusest toibumiseks.

Rahvusvahelised huvid:

CDC Gaming teatas, et Wynn Resorts Limited vastutab 1000-toalise Wynn Macau ning veelgi suuremahuliste Wynn Palace Cotai arenduste eest oma enamusosaluse kaudu Wynn Macau Limited tütarettevõte. Allikas selgitas, et mõlemad neist Aomeni rajatistest suleti ajutiselt veebruari alguses ja on pärast seda püüdnud oma äritegevust taas turustada, sest mitmesugused koroonaviirustega seotud reisipiirangud on sundinud Portugali endise enklaavi turistide arvu alla laskma rekordkõrgusteni.

Laiemad tagajärjed:

Wynn Resorts Limited teatas väidetavalt, et USA ja Hiina suhted halvenevad moonutanud globaalset makromajanduslikku keskkonda pikendada koroonaviiruse põhjustatud majanduslangust ja võib lõpuks viia ‘potentsiaalne ülemaailmne majanduslangus”. Väidetavalt hoiatas Nevada firma ka seda, et kaubanduspoliitika üle alguse saanud sülg on nüüd laienenudriiklik julgeolek ning riiklik ja piirkondlik poliitikaJa viis isegi administratsiooni presidendi juurde Donald TrumpWeChat sotsiaalmeedia ja sõnumsiderakendus, mida kasutab suur osa Macau klientidest.

Teadaolevalt lugege Wynn Resorts Limitedi esitatud taotlust …

Praegu ei saa me keelu ulatust kindlaks teha ja pole kindlust, et keeld ei kahjusta meie võimet suhelda teatud klientidega. Pidevad pinged USA ja Hiina vahel võiksid tekkida kahjustavad märkimisväärselt maailmamajanduse stabiilsust üldiselt ja eriti Hiina majandus. ”

Oluline langus:

CDC Gaming Reports näitas lisaks, et Macau juuli hasartmängutulud vähenesid aastatagusega võrreldes 94,5%, ulatudes vaid 168 miljonit dollarit pärast seda, kui juunis kukkus veelgi järsem 97%, vaid pelgalt 89,6 miljonit dollarit. Väidetavalt on kasiinosõbraliku enklaavi kohaselt seitsme kuu jooksul alates jaanuari algusest selline kombineeritud tulu langenud tohutu 79,8%, jäädes umbes 4,4 miljardit dollarit paljude tööstusharu analüütikute sõnul ei loodeta enne 2021. aasta algust mingit märkimisväärset taastumist.

Wynn Resorts Limitedi arhiiv on väidetavalt loetud …

„Hiina majandus on mõjutanud ja eeldatavasti mõjutab meie finantstulemusi ka edaspidi. Mis tahes tugev või pikaajaline aeglustumine maailma või Hiina majanduses võib mõjutada meie materiaalselt ja kahjulikult äri, tegevustulemused ja finantsseisund. ”Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga