Quickspin otsustas vabastada uue pesa Vampire Senpai


Veebimängude arendaja Quickspin vabastab 14. juulil uue slotimängu Vampire Senpai. Sellel silmapaistval pealkirjal on 40 võiduliini ja ainulaadne teema. Mängijad leiavad, et see mäng on inspireeritud Hiina folkloorist, kus on esindatud Jiangshi-nimelised Undead-olendid. Need olendid ilmuvad rullidele, palvetades inimeste eest nende elujõu pärast. Tänu oma ainulaadsetele omadustele ja kvaliteetsetele funktsioonidele on mängijad kindlasti meelelahutused!

Mängu omadused:

Selles on palju funktsioone Vampiir Senpai mis hoiab teid rullides kinni. Võtke Metsikuks pöörates näiteks. Mis tahes rullidel maanduv vampiiri metsik sümbol muudab ümbritseva keskmise sümboli pööratud metsikuks. Lülitatud metsik sümbol muudab seejärel läheduses olevad keskmised sümbolid pöörduvateks metsikuteks. See viib rullidele veelgi rohkem võidukombinatsioone!

Selle uue mängu spinni ajal on võimalus, et 3.-9 Talisman Wildi sümbolid ilmub 1st kuni 4-nith rullid. Need sümbolid ei ilmu rullidele loomulikult baasmängu keerutamise ajal. Samuti võite teenida seitse, kaheksa või üheksa lisakinnitust, kui leiate mängus kolm, neli või viis boonuse hajumise sümbolit.

Quickspini tegevjuht ja asutaja Daniel Lindberg kommenteeris uut väljaannet, öeldes: „Vampire Senpai ei erista mitte ainult meie Quickspini teekaarti, vaid ületab ka meie ootusi ja suudab meid isegi oma loomingulise idee, graafika ja funktsioonidega üllatada. ”

Liitumine Diamond Duke’iga:

Uus uuenduslik väljalase liitub nüüd ka teiste Quickspini uute pealkirjadega. Veel mais tutvustas arendaja klassikalist slotimängu Diamond Duke, millel on 3 × 3 ruudustik, pakkudes äärmine volatiilsus. See mäng pakub võitu kuni 8000x panus koos a Boonusratas ja Vali ja klõpsa boonusmäng.

Võtke ette mälurada ja sisestage see klassikaline pesa mängides 1950-ndad. Leidke keerlemise ajal vanaautosid, jukebokse ja mänguautomaate!Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga