Quickspin kuulutas välja uue Loco Monkey mänguautomaadi


12. jaanuaril avaldas võrgumängutarkvara arendaja Quickspin lõbusa džunglisseiklamise slotimängu pealkirjaga Loco Monkey. Reisige eksootilisse asukohta, kus saate nautida maitsvaid troopilisi puuvilju ja õnnelikke ahvisõpru, kes aitavad teil rullidel võidukombinatsioone teenida!

Uuel võrguautomaadimängul on 4 × 5 ruudustik ja see sisaldab 50 võiduliini. Rullidelt leiate mitu funktsiooni, sealhulgas täiendava keerutuste boonuse ja uuesti keerutamise võimaluse!

Loco the Monkey üksikasjad

Alustage selle uue mängu rullide keerutamist, et näha, mida saate džunglis avastada. Neli või enam metsikut sümbolit käivitub Veel ahve! Respin ühe aluse mängus. Selles funktsioonis jäävad vallandavad metsikud paigale. 2nd, 3rd, 4th ja 5th rullid keerlevad uuesti.

Samuti sobivad kõik sellest pöörlemisest leitud sümbolid. The uuesti keerutab jätkub seni, kuni pole uusi metsikuid. Seejärel hinnatakse võite vooru lõpus.

Selles mängus võite teenida ka täiendavaid keerutusi. Kolm või enam boonuse hajutajat käivitavad Monkey Frenzy! Funktsioon, mis pakub 10 keerutust. Selle ringi läbimisel lukustuvad metsikud paigad. Kordajad on ühendatud metsikutega ja kui neid lisandub, võite väljamakse teenida kuni kolm korda!

Nende ainulaadsete omaduste, erksate ja julgete värvide ning rõõmsa heliribaga on Loco Monkey mänguautomaatide fännide seas kohustuslik proovimine!

Liitumine Big Bad Wolfi jõuluväljaandega

Uus Loco Ahv slotimäng liitub paljude teiste arendaja loodud uute mängudega. Detsembris otsustas teenusepakkuja sellega natuke nalja teha Suur kuri hunt tegelaskuju ja käivitage pühadeteemaline mäng. Big Bad Wolfi jõulupakkumine oli kuu alguses otseülekandes ja sai mängijate seas kiiresti hitiks.

Mängu algsed tegelased jäid alles, kuid rullidele anti pühade teema. Teenige mängides nii lisakeerutusi kui ka kordajaid!