Quest of Gods (videopesa) kasutab ära RubyPlay poolt pakutud


Ukraina veebikasiinomängude arendaja RubyPlay on teatanud, et oma Jumalate otsingud video pesa lõpetas hiljuti teise koha 100 000 naela suurused teenindusaegade meistrivõistlused võistlus, mille Ühendkuningriigi litsentseeritud domeen korraldab aadressil Lottoland.co.uk.

Kiievi peakontor kasutas European Gaming Media and Events avaldatud ametlikku reedest pressiteadet, et täpsustada, et viie ja 30 palli rea avanss esimene ületas üha populaarsemaks Gonzo otsing NetEnt AB tiitel kolme vooru võistlusel ootamatult kõrge marginaali (83–17%) kaudu.

Jätkuv vallutus:

RubyPlay selgitas, et see mobiilisõbraliku jumalate Questi võit võitis poolfinaalkohtumise Pragmatic Play Limitedi üliprogrammeeritud mängu vastu Mustangi kuld videopesa, mille lõpuks suudeti ületada tunduvalt rangema marginaaliga (55–45%).

Ülim takistus:

Arenev arendaja teatas, et see teretulnud on ärritunud tähendas, et viimane kokkupõrge Holmes ja varastatud kivid Malta online-kasiinomängude uuendus behemoth Yggdrasil Gaming Limited ootas oma kolmerealist Quest of Godsi videopilti. Kuigi mütoloogia-teemaline pealkiri lõpuks ebaõnnestus väga auväärsel marginaalil 49–51%, RubyPlay tegevdirektor Ittai Zur kasutas pressiteadet, et ta teatas oli rahul oma firma avaüritusega mainekal Lottoland.co.uk võistlusel.

Loe Zuri avaldust…

“Uue mängijana teenindusaegade turul, see oli suur au osalemine Lottoland.co.uk-iga 100 000 naela teenindusaegade meistrivõistlustel. Teadsime ka, et see annab meile hea ettekujutuse meie mängude populaarsuse osas mõne suurema pesa arendajaga võrreldes, võistlus, mille vastu austame palju. Meil on hea meel, kuidas Quest of God restaureeris Lottoland.co.uk mängijaid ja uskumatu oli vaid 2020. aasta tšempioniteks jäämine. ”


ühendatud kuningriikvideo slotmaltayggdrasil mängimine piiratudnetent abgonzo questpragmaatiline mäng limitholmes ja varastatud kividkievmustang goldrubyplayquest of godsslots Championshipittai zurLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga