Queenslandi kohustus The Star Entertainment Group Limitedile


Austraalias ja kohalik kasiinooperaator Star Entertainment Group Limited on teadaolevalt teatanud, et soovib endiselt umbes umbes kulutada 1,4 miljardit dollarit selle Queenslandi osariigi kolmetasandilisel üldplaanil.

Inside Asian Gaming pühapäevase teate kohaselt paljastas Sydney börsil noteeritud ettevõte oma hoiaku vaatamata sellele soovitud 30-aastase monopoli kindlustamata jätmine kasiinomängude üle, mis pidi takistama konkurente ehitamast hasartmängusõbralikku arendust linna Kullarannik.

Konkurentsi probleemid:

Allikas teatas, et The Star Entertainment Group Limited vastutab juba Star Gold Coast’i integreeritud kasiinokuurordi eest, kuid oli Queenslandi valitsuse pärast kohkunud. soojust kõnede osas, mis viivad riigi suuruselt teise linna teise taolise rajatise toomise. Allikas täpsustas, et operaator on hiljem otsinud monopoli vastutasuks selle eest, et ta nõustus kulutama rohkem kui 1,4 miljonit dollarit nn üldplaanile, mis pidi seda nägema lisage veel neli hotellitorni olemasolevasse Gold Coast’i kinnistule kapitaalremonti lähedal asuvat viietärni Sheraton Grand Mirage kuurort ookeaniäärne saal ja uuendage vananemist Gold Coasti konverentsi- ja näitustekeskus.

Katkestatud kokkulepe:

Kuid, Kate JonesTeatas Queenslandi innovatsiooni- ja turismitööstuse arendamise minister hiljuti, et tema osakond ei ole suutnud The Star Entertainment Group Limitediga konsensust saavutada, kuna kavandatud monopoolne kokkulepe „ei pannud maksumaksjaid kinni.“Väidetavalt kuulutas leiboristlik poliitik, et riik on otsustanud samal ajal ka oma kiriku telkida”Globaalne turismikeskus”, Mis pidi sisaldama teise Gold Ranniku integreeritud kasiinokuurordi litsentsimist, kunamaailmaturu tingimused”.

Jones teatas väidetavalt …

„Me ei suutnud üksmeelel saavutada pikaajalise kasiinolitsentsi ainuõiguse tingimusi. Globaalsed turutingimused mõjutavad praegu investeeringuid selgelt ja ma võin seda kinnitada see valitsus ei kavatse turuprotsessi taaselustada uue jaoks [Gold Coast] integreeritud kuurort, sealhulgas teine ​​kasiino. ”

Kestev ettevõtmine:

Hoolimata sellest uudisest, John O’NeillStar Entertainment Group Limitedi esimees teatas, et tema Austraalia firma kavatseb tõenäoliselt edasi viia oma 1,4 miljardi dollari suuruse üldplaani kava, et ühe päevaga lisaks 1600 hotellituba Tähe kuldrannikule ja loo kuni 3000 uut täistööajaga töökohta.

Teadaolevalt loe O’Neilli avaldust …

Oleme kindlad turismi tuleviku suhtes ning jätkame sobivates tingimustes investeerimist meie 1,4 miljardi dollari suuruse Gold Coasti üldplaani kaudu, mis aitab valitsusel pakkuda Queenslandile täiendavat olulist majanduslikku kasu, sealhulgas tuhandeid töökohti. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga