Push Gaming’i tindid käsitlevad Glitner Groupi


Pidades silmas selle aasta eesmärki jõuda veelgi rohkemate mängijateni, Londonisse täisteenusega B2B mängude tarnija, Push Gaming, on sõlminud äritehingu Glitnor Groupiga, mida juhib endine Vera & John tegevjuht Johan Königslehner, ning selle operaatoriportfelliga.

Lepingu tingimuste kohaselt Ühendkuningriigis asuv kvaliteeditarnija HTML5 mängusisu online- ja mobiilikasiinodesse, mis on tuntud selliste hittpealkirjade nagu veealune seiklus, Razor Shark ja Jammini purgid, lansseeritakse koos Malta ettevõtte kaubamärkidega, sealhulgas veebioperaatoritega, Gambola ja Õnnelik kasiino.

Relax Gaming toitega:

iGamingi pakkuja ja koondaja Relax Gaming on hõlbustanud integratsiooni, andes Glitnori operaatoritele juurdepääsu Briti stuudio kogu populaarsete teenindusaegade portfellile.

Ametlikus pressiteates teatas Push Gamingu tegevjuht James Marshall, kommenteeris tehingut, öeldes:

„Oleme teinud endale väljakutse kasvatada Push Gaming kaubamärki ja jõuda sel aastal rohkemate mängijateni kui kunagi varem ning meie partnerlus Glitnoriga aitab meil seda kindlasti saavutada.

“Lucky kasiino ja Gambola meeldimised on ühed põnevaimad kasiinobrändid tööstuses ja me teame, et selle mängijad tunnevad kindlasti rõõmu mängule asumisest meie täieliku mänguportfelli abil.”

Edasine laienemine:

Silmapaistev graafika, intelligentne matemaatika ja moodsaim mängumehaanika on teinud Push Gamingust ühe valdkonna põnevaima ja innovaatilisema mänguarendaja. Sellel on plaanib käivitada hulgaliselt uusi mänge, sama hästi kui uued platvormitasandi uuendused sel aastal pärast seda, kui on juba omandanud Interneti-hasartmängude tehnoloogia pakkuja Mänguserveri integratsioonid (GSI) varem, 2020. aastal.

Samuti kommenteerib uut koostööd Glitnori mängujuht, Linda Guranova, lisatud…

„Kvaliteetsete pakkumistega, nagu Jammin’ Jars ja Razor Shark, on meil hea meel, et leppisime kokku lepingu Push Gaminguga.

“Teenindusaegade tarnija on kiiresti loonud muljetavaldava ja ulatusliku pakkumiste portfelli ning meie operaatoritel on kindlasti hea meel, kui neid oma kollektsioonides on.”

Genesise ülemaailmne tehing:

Seotud mäng on seotud Push’i integratsioonilepingu juhtiv kasiinorühm, Genesis Global Limited. Samuti aitab Relax Gaming hõlbustada arendaja teenindusaegade avamist Ta ‘Xbiexi peakontoris asuva veebikasiino looja operaatoribrändide portfelliga, sealhulgas Kasiinojumalad, Kassu ja Genesise kasiino.

Genesis Globali tegevjuht, Ariel Reem, ütles …

„Oleme uhked, et pakume oma mängijatele ühte põnevamat ja mitmekesisemat mänguportfelli turul, mida on Push Gamingu lisamisega veelgi tugevdatud.

Push vastutab praegu mõne kõige edukama veebiaadressi eest, sealhulgas Razor Shark ja Jammin ‘Jars, ning loodame, et need on meie mängijate seas sama populaarsed. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga