Push Gaming jõuab otseülekandesse Wheelzi kasiinoga


Suurbritannia online-kasiino tarkvaraarendustuudio Push Gaming on suurendanud oma praegust partnerlust Malta iGamingi operaatori Rootz LTD-ga pärast hiljuti turule tulnud kolmanda kaubamärgi Wheelzi integreerimislepingu sõlmimist. Veebioperaatori uusim digitaalne pakkumine järgnes 2020. aasta juunis oma teise kasiino kaubamärgi Caxino turuletoomisele, mida juhtis Birkirkara peakontoriga ettevõtte läbimurdebränd Wildz.

Tehingu kohaselt saab tipptasemel mängude platvorm juurdepääsu Push Gamingu portfellile, lisades juba niigi ülevoolavale fuajeele tuhandeid turu juhtivaid mänge, mis sisaldavad pesasid, laudu ja reaalajas edasimüüjate võimalusi.

Push Gamingiga Wheelz on kõik, mida kaasaegne kasiino peaks pakkuma. “

Sellised tiitlid nagu Vana-Egiptuse teemaline pesa pakub kuni 46 656 võidu teed, Imederatas, retro-futuristlikele 6 × 4, 30 võiduliinidele Seniidi maa mis sisaldab Hüpermoodi mehaanik ja see peaks algama 11. märts ja see tuleb Dinopolis. Iga mängijale keskendunud pealkiri on juurdepääsetav Wheelzi kasiino klientidele, pakkudes Londonis asuva HTML5-mängude arendajalt parimat meelelahutust.

Kasulik liit:

Rootzi kommertsdirektor Tony Kjaldstorm kommenteeris oma hiljutises pressiteates viimast tehingut, märkides, et Malta firma tipptasemel kaubamärk Wheelz „keskendub libedale ja sujuvale toimimisele“ ning pakub laia valikut turuettevõtteid. juhtivaid mänge, “sellepärast pidime oma mängijatele omama Push Gaming tiitleid.”

Varadirektor ütles, et nad ootavad põnevusega, kuidas Wheelzi mängijad reageerivad mängude uue pakkumise „suuremale kaasamisele”, lisades, et koos Push Gamingiga on Wheelz „kõik, mida kaasaegne kasiino peaks pakkuma.”

Tähe jõud:

Uus hasartmängusaidi funktsioonid on Malta Gaming Authority (MGA) litsentsitud ja Rootzi enda võimsale mänguplatvormile tuginedes David Hasselhoff kui brändi nägu. Koostöös show-legendiga Baywatch ja Knight Rider kuulsus on ka tema nimi lisatud “Hoffi lisaratas. ” The gamifitseeritud lojaalsuskava funktsioon võib juhuslikult hüpata mängimise ajal mis tahes Wheelz Casino tuhandetes mängudes.

Push Gamingu kontohalduse juht Christine Parkhill kommenteeris ka viimast turule tulekut, öeldes, et kuigi Rootz on oma muude toimingutega juba olemasolev partner, on “Wheelz kaubamärk, mis sobib kenasti meie endi ambitsioonidega.”

Parkhill lisas, et veebikasiinod on gamifitseeritud lojaalsuskava ja intuitiivne kasutajaliides (UI) paneb mängijad kõigepealt paika ja on just see, kuidas nad ennast ettevõttena positsioneerivad, “seega on Wheelz meie ainulaadse mänguvaliku jaoks täpselt õige sait.”

Pressiteate kohaselt autasustatakse kõiki uusi mängijaid, kes registreeruvad Wheelzi kasiinos 10 lisapööret Push Gamingu funktsioonidega pakitud videopilti Wheel of Wonders, mis ilmus 2020. aasta novembris. Lisaboonus on Londoni peakontoriga arendaja ja Wheelzi ühine jõupingutus.