Push Gaming annab Coolbetile sisutehingus märke


Täiendavate B2B hasartmängude tarnija Push Gaming on teinud koostööd Põhjamaades, pakkudes koostööd Skandanavia operaatori Coolbetiga.

Lepingu tingimuste kohaselt integreerib veebikasiino Londonis asuva tarkvaraarendusstuudio iGamingi pakkuja ja koondaja Relax Gaming platvormi kaudu kogu pealkirjade portfelli.

“Pakkuja mitmekesine mängude kollektsioon sobib ideaalselt meie ümbritseva kliendi pakkumisega.”

Üleminek Skandinaavia operaatorile sisaldab Putši hiljutisi veealuseid seiklusi, Razor Shark, teiste mängijate lemmikute, näiteks Jammini purgid ja Varikord.

Väljakujunenud kohalolek:

Ettevõtte ajaveebis oli ettevõtte Push Gaming tegevjuht, James Marshall, kommenteeris hiljutist tehingut, märkides …

„Meil on hea meel teha koostööd Coolbetiga, kiiresti areneva operaatoriga, kellel on suur mängijabaas mõnel meie peamisel Euroopa turul. “Me ei kahtle, et Push Gamingu põnevate mängude kataloog toimib jätkuvalt hästi CoolBeti küpsel turul, kus kvaliteet ja meelelahutus on esmatähtsad”

Mängijabaasi laiendamine:

Coolbet on kiiresti saamas tuntud kaubamärgiks Norra keeles, Eesti ja Soome turgudel ning seda juhib juhtimismeeskond, kellel on kollektiivselt üle üheksa aastakümne tööstuse kogemus.

Samal ajal jätkab Push juhtivate Põhjamaade volituste kehtestamist, laiendades oma haaret veelgi Põhja-Euroopa regioon, kus selle premium mängude komplektist on saanud fännide lemmik.

Täiendav matš:

Coolbeti kasiinomängude juht, Patrik Backlund, kommenteeris ka koostööd, öeldes:

„Push Gaming on vaieldamatult teel saamas üheks tööstusharu dünaamilisemaks tarnijaks, nii et meil on hea meel ühendada jõud sellise põneva ettevõttega.

“Pakkuja mitmekesine mängude kollektsioon sobib ideaalselt meie ümbritseva kliendi pakkumisega ja oleme kindlad, et Push Gaming võtab meie saidi mängijaid soojalt vastu.”

Tõhustatud partnerlus:

Selle kuu alguses laiendas pesa arendaja oma lepingut iGamingi platvormi pakkujaga Rootz, mille kataloog seatakse turule tarnija uusima veebioperaatori juures, Caxino. Teine bränd põhineb Rootzi platvormil. Tehingut hõlbustati Push Gamingu enda MGA-litsentsiga platvormi kaudu.

2020. aasta esimesel poolel on populaarne arendaja läinud tugevuselt alla, sõlminud hulgaliselt partnerlusi juhtivate operaatorigruppidega, sealhulgas Genesis Global, GVC Holdings ja William Hill.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga