Punane Tiiger teeb Eesti debüüdi


Pärast hiljuti Hispaanias koos PlayUZU-ga oma fännide baasi kasvatamist on kasiinomängude arendamisega tegelev ettevõte Red Tiger teinud oma Eesti debüüdi veebikasiino ja kihlvedude valmistaja Betsafe abil.

Sisu pakkumise tehing annab Betsson Grupi tütarettevõttele juurdepääsu 20 mängija lemmik-veebiajale kuuekuuline periood ja sisaldab muu hulgas selliseid hitte nagu Piggy Riches Megaways, Mystery Reels ja Dynamite Riches.

Ehitab olemasolevale suhtele:

Betsafe’i kommertsdirektor, Kaido Ulejev, kommenteeris hiljutist seotust öeldes …

„Oleme Red Tigeri toodetega väga tuttavad ja viimaste aastate jooksul on selle meeskonnaga olnud suurepärased suhted. Olen kindel, et Eestiga tuleb sarnane lugu ja olen põnevil, et saame seal meie mängijate jaoks oma mänge avada. ”

Kaasamise tööriistad:

Koostöös liitub Valletta peakontoriga operaator ka Red Tigeri populaarse Daily Drop Jackpotide võrguga, mis annab ettevõttele võimaluse täiustada mängija kogemusi põnevaga päeva- ja tunnipreemiad.

Uus maket:

Ettevõtte pressiteates oli Red Tigeri kommertsdirektor, Chris Looney, ütles, et tal on “hea meel” esmakordselt Eesti turule jõuda pärast Suurbritannias ja Põhjamaades edu saavutamist.

Ta lisas…

„Meil on Betsafe’iga head olemasolevad suhted ja meil on hea meel laieneda koos nendega Eestisse. See on elav turg, mis pakub palju potentsiaali ja me ootame huviga, kuidas mängijad meie mängudesse ja jackpottidesse suhtuvad. “

PlayUZU sidumine:

Nagu mainitud, sõlmis Red Tiger hiljuti partnerluslepingu populaarse operaatorirühmaga SkillOnNet pakkuda mänge oma populaarsele Hispaania kaubamärgile PlayUZU.

Lepingu tingimuste kohaselt käivitab veebikasiino esialgse hulga populaarseid mänge, samas kui Red Tigeri portfellist pärinev täiendav sisu kuvatakse operaatori juures “hiljem”. Sidemete loomine suurendab ka ettevõtte jalajälge Hispaanias ning sillutab teed Ladina-Ameerikasse, et olemasolevale fännide baasile lisada uus mängijate põlvkond.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga