Punane Tiiger läheb otseülekandega 32Rediga


Juhtiv kasiinomängude arendaja Red Tiger Gaming pani sel kuul kolmandat korda paberi pliiatsile, lisades populaarse veebikasiino kaubamärgi 32Red oma kasvavasse partnerite nimekirja.

Tehingu tingimuste kohaselt tarnib NetEnt tütarettevõte kogu Suurbritanniaga silmitsi seisvale operaatorile HTML5 kataloog, sealhulgas sellised klassikud nagu Dynamite Riches ja Piggy Riches MegaWays, aga ka Gonzo Quest MegaWays.

Üks turu enim mängitud teenindusaegu, Hispaania konkistadistori Gonzalo Pizarro y Alonso põhinev Gonzo Quest oli avaldas NetEnt 2013. aastal ja sellel on oma ainulaadne kaubamärgiga laviinimängumootor.

“Red Tiger on kõige esmatähtsam pakkuja, kes on saavutanud populaarsuse paljude erinevate vaatajaskondade seas.”

Põnev MegaWays Mootor, mis on Big Time Gamingu litsentsi alusel, loob lisafunktsionaalsuse ja mitmesuguseid viise, kuidas igal keerutamisel võita.

Ühendkuningriigi kohalolek:

Kommenteerides uut partnerlust, Red Tiger Gamingu kommertsdirektor, Chris Looney ütles ettevõtte pressiteates …

„Meil on hea meel 32Rediga koostööd teha ja ootame põnevusega selle mängijaid oma lemmikmängude ja meie kavandatud uute tiitlitega.

“Ettevõte kuulub Suurbritannia suurimate nimede hulka ja selle esmaklassilise kvaliteediga klientide pakkumine sobib suurepäraselt meie tööstuse juhtiva portfelliga.”

Partnerlus perks:

Red32 on liitunud ka tarnijaga Igapäevane jackpottide võrk, mis võimaldab tal mängijatele pakkuda stuudio põnevaid igapäevaseid ja tunni jackpotte.

Üks Ühendkuningriigi tuntumaid operaatoreid, virtuaalne kasiino uhkeldab muljetavaldava kliendibaasiga, kellest paljud leiavad kaubamärgi jalgpalli spondeerimise portfell suur viik.

Omalt poolt 32Red UK peadirektor, Neil Banbury, lisatud…

„Red Tiger on kõige esmatähtsam pakkuja, kes on saavutanud populaarsuse paljude erinevate vaatajaskondade seas. Me ei kahtle, et mängud võtavad meie mängijad hästi vastu.

“Oleme põnevil selle lepingu pakutavatest võimalustest ja loodame lähikuudel koos nende meeskonnaga koostööd teha.”

Augusti sisutehingud:

Nagu mainitud, on kasiinomängude arendamisega tegelev ettevõte sel kuul juba uute partnerluslepingute sõlmimisel väärt mütsitriki, viimati ühendas oma jõud valgete siltide ja mänguplatvormide pakkujaga, Veski seiklus, ning sisenedes esmakordselt Eesti turule juhtiva kasiinomargi Betsafe abil augustis.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga