Premium-massiline taastamine ettevõttele Sands China Limited


Macaus ja kohalik kasiinooperaator Sands China Limited teatas teadaolevalt, et tema brutotulu hasartmängudest premium-massi segmendis on taastumas ja on praegu umbes 50% pandeemiaeelsest tasemest.

GGRAsia aruande kohaselt pärines see paljastus Hongkongi börsil noteeritud ettevõtte tegevjuhilt Grant Chum Kwan Lockilt investoritega peetud konverentskõne ajal, et arutada selle esimese kvartali majandustulemusi. Allikas täpsustas, et ettevõte registreeris kolme kuu jooksul märtsi lõpuni 336 miljonit dollarit hasartmängude brutotulu, mis on kvartaliga võrreldes 12%, kuid aastases võrdluses langes. 57%.

Erinev kõrvalekalle:

Chum avaldas väidetavalt ka seda, et tema ettevõtte VIP-operatsioonidest saadud brutotulu on olnud “rabelevad“hilja ja istuvad praegu umbes 20% nende pandeemiaeelsest tasemest. Väidetavalt teatas täidesaatev juhtkond, et kaks kõrge väärtusega segmenti on hiljutilahknenud‘ järgima ‘väga erinevad trajektoorid“suures osas võlgu”struktuurimuutused“Macau turul, sealhulgas”üha rohkem kliente, kes tegelevad otse kasiinooperaatoritega“, mitte läbi junkettide.

Pandeemiline langus:

Sands China Limited on Ameerika kasiinohimulise Las Vegas Sands Corporationi alluv ja vastutab muljetavaldavate Sands Macao, Veneetsia Aomeni, Plaza Macao ja Pariisi Aomeni omaduste ning uue ilme The Londoner Macao arenduse eest. Koroonaviiruse pandeemia tagajärjel tabas operaatorit rängalt ning ettevõtte 2020. aasta esimese kvartali kogutulud kukkusid aastaga 65,1%, et lihtsalt 814 miljonit dollarit.

Chum olevat investoritele öelnud …

“Kõik operaatorid on meelitanud oma esmaklassiliste programmide jaoks rohkem tarbijaid ja loodame, et see jätkub ka aja jooksul. Märtsis hakkasime kogema päris tähendusrikas tagasilöök külastuses see on jätkunud aprillis. Seda kiirendust on näha erinevates segmentides ja julgustav on see, et alates märtsist oleme näinud baasmassist kiirenemist. ”

Litsentsimisliin:

Omalt poolt ning juhatuse esimees ja tegevjuht Las Vegas Sands CorporationVäidetavalt kasutas Robert Goldstein sama arutelu, et kuulutada Macau kasiinoturg on hiljuti järk-järgult taastumas “kogu pardal“ja et tema firma loodab, et see julgustav suundumus”jätkake kiirendamist“. Lisaks kuulutas ülemus väidetavalt, et tema ettevõte oleks valmis investeerima piirkonna mänguvälistesse rajatistesse kui võimalus aidata tagada oma kohaliku kasiino litsentsi pikendamine pärast ähvardavat 2022. aasta juunikuud.

Tulevased rajatised:

Sellisena avaldas Goldstein väidetavalt, et Las Vegas Sands Corporation võib peagi ühineda Hiina valitsuse algatusega investeerida mänguvälistesse atraktsioonidesse Macau ümbruses Hongkong ja Guangdongi provints. Ta selgitas väidetavalt, et neid arenguid saab rahastada 6,25 miljardit dollarit tema Las Vegase peakontoriga ettevõte on tasuline Nevadas juba kokkulepitud Venetsia kuurordi kasiino ja selle lähedal asuva müügi kaudu. Sands Expo ja konverentsikeskus omadused.