Prantsusmaa algatas koroonaviirusejärgse kasiino taaselustamise


Teadaolevalt on Prantsusmaast saanud viimane Euroopa riik, kes laseb oma kasiinod uuesti avada pärast üheteist nädala pikkust seiskamist koroonaviiruse pandeemia käes.

IGamingBusiness.com-i teate kohaselt on Prantsusmaal koduks umbes 200 kasiinole, millel lubatakse alates tänasest uuesti hasartmängijaid vastu võtta, kui nad asuvad ühe riigi nn rohelises tsoonis, kus on oht sattuda potentsiaalselt surmav koroonaviiruse vaev on kättesaadav nii madalale.

Pariisi ümbermõõt:

Uudiste domeen teatas, et kõik prantslased 96 haldusosakonda välja arvatud tugevalt linnastunud Ile-de-France on antudroheline tsoonKlassifikatsioon, mis tähendab seda ainult kasiinod, mis asuvad läheduses või läheduses Pariisi ei tohi sel ajal uuesti avada.

Täiendav ohutus:

Groupe Partouche opereerib 38 kasiinot kogu Prantsusmaal ja teatas iGamingBusiness.comile, et see saab olema avades kõik need omadused osaliselt tänasest ainult teenindusaegade ja elektrooniliste lauamängudega. Pariisi peakontor selgitas väidetavalt, et ta peab ka algatama hulk uusi sotsiaalseid distantseerimisprotokolle mis nõuavad kliente ja töötajaid kandma kaitsvaid näomaske ja vaadake masinaid, mis on varustatud pleksiklaasist ekraanidega ja asuvad üksteisest kaugemal.

Lisapingutused:

Dominique Desseigne, Prantsusmaa kasiinooperaatori Groupe Lucien Barriere president ja tegevjuht, teatas üksikasjalikult, et tema firma saab taaselustades tegevust hilisemast ajast 33 kinnistul mis keskendub pärast varasemat digitaliseerimist nende mängupõrandate ümberkorraldamine et masinate ja laudade vahel oleks suurem vahemaa.

Väidetavalt teatas Desseigne iGamingBusiness.com-le …

Enamiku meie asutuste järkjärguline taasavamine on meie rühmale suurepärane uudis. Seistes silmitsi tervise- ja majanduskriisiga, mis mõjutab kõiki sektoreid, eriti turismi ja vaba aja veetmise valdkonda, on meie töötajad mobiliseerinud omal moel oma teadmised ja uuenduslikud ideed. rakendada uusi terviseprotokolle ning ennustada klientide uusi ootusi hotellides, restoranides, baarides ja kasiinodes. ”

Euroopa ülevaade:

Mujal ja iGamingBusiness.com teatasid, et Austrias kasiinostel lubati väljuda nende endi koronaviirusega seotud unest alates reedest samas hasartmängusõbralikes kohtades Bulgaarias avati eile uuesti. Väidetavalt on Šveits seadnud sellised kohad lubada et taas hakata mängijaid vastu võtma laupäeval Hollandis viibivatega, kes järgivad eeskuju 1. juuli paiku.Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga