Praha sissetulevate mänguautomaatide keeld


Tšehhi Vabariigis ja Praha linnavolikogu on teatavasti vastu võtnud vaieldava meetme, mille eesmärk on keelata kohalikel ruumidel jaanuari esimesest päevast alates uute elektrooniliste mänguautomaatide, sealhulgas teenindusaegade mängimine.

ExPats.cz veebiuudiste domeeni esmaspäevase aruande kohaselt ei puuduta ülelinnaline edikt mitteelektroonilisi pealkirju ega live-kasiino lauamänge, nagu rulett ja blackjack, ning see peaks litsentsitud kohtadele täiendavalt andma kolmeaastase akna. olemasolevate elektroonikaseadmete tegevuse lõpetamiseks.

Vähenev tõenäosus:

Suurim linn Aafrikas Tšehhi Vabariik on praegu koduks umbes 4000 elektroonilist mänguautomaati pärast viimase kümnendi alustamist majutades peaaegu 16 000 sellist üksust. Kohalik volikogu liige Hana Kordova Marvanova väidetavalt selgitas seda Praha nüüd on 101 hasartmängusõbralikku omadust, kuid see enamik neist sulgeb suure tõenäosusega kuna need on siiani olnud keskendunud pea eranditult peagi keelatavate meelelahutuste pakkumisele.

Kohustushäda:

Praha on umbes 2,6 miljoni elanikuga ajalooline linn, mida eelmisel aastal väidetavalt koguti 34,2 miljonit dollarit hasartmängude kogumaksudes. ExPats.cz täpsustas, et keeld kinnitati ka opositsiooniliste erakondade kooskõlastatud kriitika tõttu, et selline samm väheneks see ootamatus vähemalt 19,5 miljoni dollari võrra kahjustada otseselt paljusid kohalikke kultuuri-, sotsiaal- ja haridusprogramme toetavaid algatusi.

Kordova Marvanova väitis aga varem seda väidetavalt ta oleks nõus tegema koostööd oma kolleegidega ja linnapea administratsioon Zdenek Hrib viisid selle eeldatava puudujäägi leevendamiseks programmi kaudu rahaliste vahendite ümbersuunamine linna olemasolevast eelarvest.

Osaline ettepanek:

Lõpuks teatas esindaja, et 65-kohaline linnavolikogu võttis elektroonilise mänguautomaadi keelu vastu nii hasartmängude probleemide vähendamiseks pärast kahtlustamist varasema ettepanekuga lubada valitud piirkondadel või kohtadel hoida oma üksusi ennetamiseks oodatav äärelinna levik.

Kordova Marvanova ütles ExPats.cz-le väidetavalt …

“Ma ei saa esitada määrust, mis seda teeks konkurentsiõiguse vastu. ”


maksuprobleem hasartmängude mängimise masin banaan kordova marvanovazdenek hribLisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga