Pragmaticu uus Wild Walkers pesa Halloween valmis


Liitudes oma laia reaalajas kasiino- ja bingotoodete valikuga, on arendaja Pragmatic Play oma värskeima väljaandega Wild Walker oma pesamahtu täiendanud just õudse Halloweenipuhkuse ajaks!

Uus zombiteemaline videopesa juhatab mängijad post-apokalüptilisse maailma, kus tänavatel hulkuvad raevukate surmatute hulgad ning hullunud professor ja meditsiiniõde kutsutakse üles testima jalutaja olukorrale vastumürki.

“Wild Walker on põnev lisamine meie mänguportfellile, kui Halloween viipab.”

Zombie apokalüpsise keskel on 5-rulliga, 25-palgaline ruudustik kus a Metsik jalutaja laieneb kogu rulli täitmiseks, see on tagatud igal pöörlemisel ja asendab kõike muud kui boonus.

Boonused ja lisakeerutused:

Mängijad vajavad kolme boonussümboli, kui nad tahavad käivitada lisa keerutab ringi, kus nad kohtavad kindlasti nii hirmutavaid zombisid kui ka rikkusi.

Kolm lisarulli avatakse katse ajal boonusring ja Wild Walker jääb kogu funktsiooni vältel rulli lukustatuks. Mida rohkem boonussümboleid mängijad koguvad, seda rohkem rullid avanevad ja rohkem Wild Walkereid ilmub, suuremate võitude genereerimine.

Iga uue lukustamata rulliga antakse täiendavaid täiendavaid keerutusi, rohkem Walkereid lukustatakse ka reedele, mis teeb uskumatult tulus lisakeerutab ringi.

Tohutu võidupotentsiaal:

Ettevõtte pressiteates pragmaatilise mängu kommertsdirektor Melissa Summerfield kommenteeris uut versiooni, öeldes …

Metsik jalutaja on põnev lisamine meie mänguautomaatide portfellile, kui Halloween viipab.

“Suurte võidupotentsiaalide, laotud Wildide ja tulusa boonusvooruga Metsik jalutaja on kummitav uus lisand, kus mängijad võitlevad zombidega tohutute võitude nimel! “

Pragmatic Play uusim pesa liitub septembri lõpus ilmunud Wild Wild Richesiga Pragmatic Play pidevalt kasvavas mänguportfellis.

Bojoko partnerlus:

Mobiilile keskendunud sisupakkuja on teinud koostööd ka ühe parimate kasiinoportaalidega Bojoko, mis saab selle kasutajad vaatavad arendaja teenindusaegu üle, sealhulgas uus mäng Wild Walker.

Bojoko ärijuht, kommenteerides uut koostööd, Joonas Karhu, ütles …

„Pragmaatiline mäng loob võrguhasartmängutööstuses kõige põnevamaid slotimänge ja sellise maineka kaubamärgi omamine Bojokol on privileeg. Ootame paljude aastate jooksul koostööd Pragmatic Play’ga, et leida erinevaid turge. “Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga