Pragmatic toob turule uue kordusriista


Maltal asuv online-kasiino tarkvara pakkuja Pragmatic Play on oma auhinnatud teenindusportfelli jaoks paljastanud oma uue põneva kaasamisfunktsiooni Pragmatic Replay. Funktsioon võimaldab mängijatel genereerida 100 oma parima võidu kordusi ja jagada neid sotsiaalmeedia platvormide mängukogukonnaga.

Funktsiooni käivitamine on sama lihtne kui klõpsamine nupulKordus”Ikoon, mis asub teie mängitava videopesa paremas ülanurgas. Uus tööriist võimaldab mängijatel näha oma viimaste või parimate võitude kordusi. Taasesituse privaatsuse ja autentsuse tagamiseks peab mängija saldo eemaldatakse ja kinnitatakse sildi “Kordus” kaudu.

Kõrgendatud kogemused:

Kommenteerides uut teenindusfunktsiooni, on Pragmatic Play ettevõtte arendusdirektor Yossi Barzely, ütles ettevõtte pressiteates …

“Püüame pidevalt otsida uusi viise, kuidas oma mängijatele põnevaid kogemusi luua, ja meil on hea meel käivitada Pragmatic Replay.

“Mängijatega kogukonnaga suhtlemine rohkem kui kunagi varem, tööriistade loomine, mis võimaldab neil jagada oma suurimaid tipphetki, lähendab mängijaid üksteise suurepäraseid hetki tähistades. “

Uuenduslikku uut tööriista saab praegu kasutada valitud, kõige paremini toimivates Pragmatic mängudes, sealhulgas The Dog House Megaways, Book of Tut ja Wolf Gold. Samuti on olemas plaan, et funktsiooni laiendataks veel paljudele pealkirjadele.

Tulekul:

Fännid peaksid samuti vaatama stuudio esimest 2021. aasta pesa väljaannet, Saladuslik Egiptus, mis peaks algama 14. jaanuaril. Vana-Egiptuse temaatiline pesa asub keset Giza püramiide ​​ja selle funktsioone erilised müsteeriumisümbolid, täiendavad keerutused, a spetsiaalne laienev sümbol, ja veel!

Pragmatic Play toodab praegu kuni viis uut teenindusaega kuus, pakkudes oma vertikaalse pakkumise kaudu ka bingo- ja live-kasiino tooteid.