Pragmatic Play toob välja uusima videopesa: suurendab LatAmi kohalolekut


Ladina-Ameerika jalajälje laiendamise kannul on kuum ja Pragmatic Play avalikustas uue aasta teise uue tiitli Saladuslik Egiptus, mis transpordib mängijaid vaaraode ja suurte Giza püramiidide maale.

Lisades oma teenindusaegadele raamatu, suur volatiilsus, 5-rullilises, 3-realises videopesas on 10 võiduliini ja põhimäng, mis sisaldab modifikaatoreid, sealhulgas spetsiaalseid mõistatusmärke, mis on mängus igal pöörlemisel ja lisavad ümbritsevat kogemust.

Vana-Egiptuse esemetel põhinevad mängu sümbolid hõlmavad 9-A kaardi väärtusi madala palga eest, pistrikud, kassid, püramiidid ja erilised Horuse silm sisaldavad kindlustusmakseid. Viie kindla lisatasu maandumine maksab osalus 75–500 korda Horuse silma sümboliks.

Muutjad ja jackpotid:

Põhimängu ajal a eriline mõistatus sümbol on igal pöörlemisel erinev, aktiivne on rullide kohal kastis. Juhuslikult valitud sümbolid võivad laieneda vertikaalselt, hõlmates kõiki positsioone rullidel, kuhu nad maanduvad, ja maksta mis tahes positsioonilt.

Mängud täiendavate keerutuste režiim käivitatakse kolme või enama kuninganna sümboli maandumisel, mis toimivad Hajumine ja toimib metsikuna, asendades kõik sümbolid, välja arvatud laiendatud sümbolid. Kaks salapärast sümbolit valitakse juhuslikult Boonusfunktsioon ja võib laieneda kogu vooru jooksul, et saada võimalus märkimisväärseteks väljamakseteks.

Funktsioonide pakitud:

Uut teenindusaega kommenteerides on Pragmatic Play ettevõtte arendusdirektor Yossi Barzely ütles ettevõtte pressiteates …

„Pakitud modifikaatorite ja jackpotidega ääreni, Saladuslik Egiptus pakub mängijatele jätkuvalt suuri võite, tasuta keerutusi ja lõputuid boonusfunktsioone. Meie esmaklassiline teenindusaegade valik lisab mängukogemustele jätkuvalt uuendusi ja meie uusim hitt ei erine. “

Saladuslik Egiptus täiendab arendaja ulatuslikku mänguportfelli ja ühineb teiste hiljutiste hittidega, sealhulgas veel ühe põneva täiendusega populaarsele John Hunteri sarjale Mayan Gods ja Voodoo Magic, mis käivitati 7. jaanuaril.

LatAm laiendamine:

Nagu mainitud, on Pragmatic oma kohalolekut Ladina-Ameerikas veelgi laiendanud, saades esimene ettevõte sisu kindlustamiseks Boldt SABplay kaubamärgid Argentinas ja Paraguays.

Maltal asuv tarnija on praegu LatAmi kahe kaubamärgi ainus sisupakkuja, kus on fännide lemmikmängud, sealhulgas suhkruroog, Armas Bonanzaja Wolf Gold elab juba läbi Paraguay Bplay.com.pyja Argentiinas Santa Fe provintsis via Bplay.com.ar.

Koos operaatoriga on välja antud ka Pragmatic Play live-kasiinomängud, sealhulgas uusim Game Show väljaanne Mega Wheel.

Strateegiline samm:

Ladina-Ameerika asepresident Pragmatic Play’is, Victor Arias, ütles …

„Bplay.com.ar ja Bplay.com.py esimene sisupakkuja on meie LATAM Hubile suur samm, kuna kinnitame, et oleme kohustuslik pakkuja kogu piirkonnas; ootame, et see partnerlus oleks täiesti viljakas. “

Kommenteerides ka Javier Samel, Boldti veebimängukonsultant lisas …

“Oleme põnevil, et oleme saanud Pragmatic Play’iga koostööd; selle pakkumine annab meile suurepärane võimalus oma äri laiendada mitte ainult teistesse Argentina provintsidesse, vaid ka teistesse Ladina-Ameerika riikidesse.

“Nende innovatiivsus ja tõhusus on kogu maailmas hästi tunnustatud ning oleme kindlad, et esmalt neile kaasa elamine on edukas.”