Pragmatic Play toob turule uue Carnivalist inspireeritud videopesa


Üks tööstuse kõige raskemini töötavaid sisupakkujaid on Pragmatic Play üheaegselt välja pannud ka järgmise hiti tiitli Rio of Heart, tähistades samal ajal ka oma 3.000. aasta avalöögi alguse Drops & Wins kampaania esimest nädalat.

Nüüd saadaval mängijatele kogu maailmas, uuendatud pakkumine, mis on õnnestunud teenindusaegade ja mängijatega jagamise kaudu 500 000 eurot kuus auhinnafond, on laiendatud tarnija reaalajas kasiino vertikaalsele. Kergesti tuvastatavad osalevad tiitlid ei oma Drops & Winsi logo ning sisaldavad Gibraltaril asuva pakkuja tipptasemel mänge, mida mängijad saavad kasutada kõigis seadmetes.

Tööstus kõigepealt:

Seda rahastab ja haldab täielikult täiendatud reklaam Pragmatic Play kestab 17. novembrini ja seda kiidetakse kui tarnija poolt kõigi aegade kõrgeimat täieliku tagatisega basseini, mis pakub operaatoritele võimalust korraldada oma turniire, auhinnakohti ja muud populaarsete live-kasiinohittidega nagu Baccarat ja Rulett ning Mega Wheel, üks kahest ettevõtte esimene mängusaatest inspireeritud tabamused.

Pragmatic Play ettevõtte arendusdirektorina töötav Yossi Barzely deklareeris, et eelmine nädal tähistas ettevõtte jaoks “tohutult põnevat” aega, kui nad käivitasid oma kõigi aegade suurima Drops and Wins kampaania “ilmatu” 7 000 000 eurot / naelsterling haarata. “

Tarnija sõnul on auhinnafond tõestus selle kohta, et kampaania tagab mängijate hoidmise, suurendades samal ajal mängu jõudlust ja mängijate seotust.

“Püüame alati oma fännide mängukogemust paremaks muuta ja mis oleks parem viis seda teha kui läbi kinkides järgmise seitsme kuu jooksul iga kuu 1 000 000 eurot. Iga keerutamine võib tuua tohutut kasu ja me ei saa oodata, et saaksime mängijatele midagi tagasi anda! ” Ütles Barzely.

Uus pesa vabastamine:

Samuti on iGamingi tööstuse multisisu pakkuja oma spetsiaalse otseülekande stuudiote integreerimise lõpuleviimisel võrguhasartmängude operaatori Kindred Group Unibeti kaubamärgiga lõpule viinud oma viimase Brasiilia-teemalise hitt-pealkirja. Rio südalinn, kus eksootilised tantsijad aitavad auhindu saada kuni 32x!

Inspireerituna igal aastal peetavast eeposest Carnival Rio de Janeiros, 5-rull, 3-rida videopesa ekstravagants on saadaval kõigis seadmetes, sealhulgas lauaarvutites, tahvelarvutites ja nutitelefonides, ning varustatud a 96,5 protsenti RTP ja 25 võiduliini, millised mängijad saavad võita kolme või enama kombinatsiooni kombinatsiooni, alustades kõige vasakpoolsest rullist.

Mängu sümbolid:

Sügavroheline mänguvõrk on seatud papagoide ja toukanide, trummide, sulgede ja fiesta maracade taustale ning ilutulestik valgustab öist taevast elava samba-stiilis heliribana.

Rio südalinnas on värvikas sümboolikavalik, mille kasvavas väärtuses on AJ kuninglikud kingad, kookosekokteilid koos väikeste vihmavarjudega, maskimaskid ja paar eksootilisi karnevalitantsijaid rohelises ja lillakas. Lillades toonides kaunistatud daam on kõrgeima väärtusega sümbol, väärt viis korda ainulaadse rivistuse panust 32x, samal ajal kui muud preemiad langevad 5-7 korda suurem panus.

Peen ja kuldne karnevali kuninganna on mängu roll metsik sümbolja ta asendab rullidele 2, 3, 4 ja 5 maandudes kõik standardsümbolid. Kongasümboli paar on boonuse hajumine. Muud sümbolid hõlmavad diskopalli Raha sümbolid ja Raha kogub ja on aktiivsed nii boonusringi kui ka põhimängu ajal.

Boonusfunktsioonid:

Rahasümbolid / diskopallid maanduvad rullidele 1–4 ja neile on lisatud sularahaväärtused, mida saab võita, maandudes ühe või mitu neist samal ajal, kui üks viiest kogumissümbolist viimasel / 5. rullil on sel ajal. , pakutakse ühte järgmistest rahakogumise funktsioonidest …

  • Koguge – raha sümbolite sularahaväärtused summeeritakse ja makstakse
  • Lisakrediit Koguge – selle sümboli väärtus lisatakse igale rahasümbolile, seejärel summeeritakse ja makstakse
  • Mitmekordne kogumine – rahasümbolite summa kokku, korrutatuna kordaja kogumise sümbolil kuvatud väärtusega
  • Kogumise laiendamine – kõik rahasümboliga rullid kaetakse juhuslike väärtuste rahasümbolitega ning summeeritakse ja makstakse siis
  • Respin Koguge – kõik rullikutele ilmuvad rahasümbolid lukustuvad paigale ja ülejäänud positsioonid respin, lukustatud rahasümbolite vals kombineeritakse uute respin-i sümbolitega ja makstakse.

Extra spin funktsioon:

Kolme kongasümboli paarist, mis, nagu mainitud, on boonus hajumine, rullides rullidel 2, 3 ja 4 antakse 8 lisakeerutust koos auhinnaga, mis võrdub 1-kordse kogupanusega. Kui lisakeerutuste funktsioon on rahakogumise funktsiooni osas sama mis tavalistel keerutustel, siis kui rahasümbolid maanduvad, igaühe väärtus kogutakse auhinnapotti. Kui kõik täiendavad keerutused on ammendatud, naaseb boonuspoti väärtus rullidele 1, 2, 3 ja 4 rullides suureks rahasümboliks teisendatud.

Kui kollektsiooni sümbol maandub reelil 5 reeli ajal, antakse boonuspoti väärtus lisaks kõigile standardsetele täiendavatele spinni võitudele. Selles voorus võimalikud on ka tagasihoidjad, ja kolme hajuti maandumine funktsiooni ajal lisab veel 8 lisakeerutust kokku, ilma piiranguteta.

Mängijad naudivad kindlasti Rio de Janeiro peoõhkkonda, mis meenutab järjekordset Pragmatic Play hitti, El Dorado kulla linn, mis ilmus tagasi 2020. aasta veebruaris.