Pragmatic Play tindib olulise kaubanduslepingu


Jätkates laienemist Itaalia turul ja mitme toote sisupakkuja, on Pragmatic Play teinud Greentube’iga koostööd tehingus, mis näeb tema täielikku teenindusaegade portfelli koos Greentube B2C kaubamärgiga StarVegas IT.

Koostöö muudab pakkuja märkimisväärse pakkumise tiitleid, sealhulgas auhinnatud Wolf Gold, klientide lemmik Sweet Bonanza ja selle esimene Megawaysi mäng Great Rhino Megaways, mis on saadaval Itaalia operaatori klientidele.

Lisaks võimaldab partnerlus StarVegas.it-l veelgi suuremat mängijate seotust ja püsivust Pragmatic Play mängutööriistade ning Drops and Wins auhindade komplektiga.

Täiustatud kollektsioon:

StarVegas.it tegevdirektor, Adam Warren, ütles …

„Pragmatic Play pakub mitmekesist ja põnevat mänguautomaatide pakkumist ning meil on hea meel lisada see oma kasvavasse tootekogusse.

„Uuendusliku sisu leidmine on ülioluline kasvu säilitamiseks meie tööstuses ja me ei saaks olla õnnelikumad selle üle, mida Pragmatic Play meie kasiinosse toob. “

Tarnija näeb tehingut Euroopa reguleeritud turgudel kui „järjekordset olulist ärilepingut“, kus Greentube’i veebikasiino lisab rea uuel aastal juba lõpule viidud strateegilisi arendusi.

Uue aasta toodang:

Lisaks uue kaasamisfunktsiooni Pragmatic Replay tutvustamisele jätkasid Gibraltar, Mani saar ja Malta pakkuja, kes tegid koostööd iGamingi platvormi pakkuja SkillOnNet’iga, PlayOJO jaoks uue Masked Singeri bingotoode avalikustamise, Ladina-Ameerikas Boldti Bplay kaubamärgi kaudu Argentinas ja Paraguays ning Peruus viisakalt selle mitmetahuline vertikaalne tehing online-kasiinode ja spordiennustuse operaatori Solbetiga ning sama hiljuti käivitatud EGT Digital platvormiga.

“Meil on hea meel teha koostööd Greentube’i Itaalia operaatorbrändiga StarVegas, kommenteeris Yossi Barzely, Pragmaatilise mängu äriarenduse juht.

“Reguleeritud turgudel kasvamine on meie jaoks juba pikka aega olnud prioriteet ja meil on väga hea meel oma teenindusaegu nii kuulsa ja populaarse operaatoriga turule tuua.”

Pragmatic Play on suutnud toota ja turule tuua ka neli uut videopesa, sealhulgas kõige uuema, Congo Cashi, samuti iirlaste inspireeritud Emerald Kingi Rainbow Roadi koos Reel Kingdomi, Mysterious Egypti ja VooDoo Magicuga, mis on klientide rõõmuks ja fännid.