Pragmatic Play kuulutab välja uue mänguautomaadi Voodoo Magic


Parimaks hinnatud veebitarkvara arendaja Pragmatic Play alustab uut aastat uue õudusega Voodoo Magicu veebipesa väljaandega. Mäng on 5 võõrastevõrk koos 40 võiduliiniga, kus rullide juhtimisel on voodoo nõid. Jube jookide ja pealuudega on rullid täidetud temaatiliste ikoonidega, mis on valmis aitama teil võita kombinatsioone!

Voodoo Magici üksikasjad

Tume ja neoonvärviga teema Voodoo maagia kutsub teid õudse mängukogemuse juurde kohe, kui olete pealkirja laadinud. Spetsiaalne metsik sümbol pakub asendusi, boonussümbol aitab käivitada täiendava keerutusringi. Selles mängus ainulaadsed mängijad pääsevad juurde mitte ühele, vaid kolmele spetsiaalsele keerutusringile.

Löö online slotimängus kolme boonussümboli ja käivitad lisakeerutuste funktsiooni. Enne vooru algust peate valima ühe kolmest kaardist. See käivitab juhuslikult ringi. Haarata on Mega Voodoo, Super Voodoo ja Voodoo voorud.

Aastal Voodoo ring, teenite viis keerutust, mille rullidesse on lisatud mõistatuslikke sümboleid. Selle vooru minimaalne võidutagatis on 10x panus. Koos Super Voodoo, teile antakse viis keerutust ja mõistatuslik sümbol. Minimaalne garanteeritud võit selles voorus on panus 25x. Mega Voodoo pakub samu keerutusi ja salapära sümboleid, kuid minimaalne garanteeritud võit 50x panus!

Pragmatic Play ettevõtte arendusdirektor Yossi Barzely kommenteeris uut mängu, öeldes: „Kuna ööd on keset talve pimedamad kui kunagi varem, oleme oma viimases tiitlis Voodoo Magic pakkunud õudset seiklust, et hoida mängijaid ees oma kohtadest.

“Täis modifikaatoreid ja funktsioone, sisenevad mängijad Voodoo maailma lootuses lahkuda rohkelt lummatud rikkustega.”

Liitumine Big Bass Bonanzaga

Arendaja jube uuenduslik pealkiri liitub nüüd teiste uute mängudega. Alles eelmisel kuul andis bränd välja Big Bass Bonanza, täiesti erineva stiilimängu. Selles mängus saavad mängijad minna a kalastusretk rohkete võitudega!

Mängus on rullidel kalapüügiikoonid, sealhulgas varustusekast, kalapulgad, kalad, draakonid ja palju muud. Leidke rullidelt kolm või enam hajutussümbolit, mis käivitaksid täiendavad keerutused ümmargune koos pakutakse kuni 20 keerutust!